Apartmán 529, 624 a chata 623 - Valašsko

Kraj: 
Zlínský kraj
Okolí: 
Horní Bečva
Oblast: 
Beskydy

Informace

Popis

Ubytování v apartmánu, nebo na chatě

Nabízíme ubytování v Beskydech pod Pustevnami v obci Prostřední Bečva ve dvou apartmánech a chatě o celkové kapacitě 14 lůžek. Vhodné pro rodiny s dětmi.

U nás: vířivá vana, masáže, sauna, bazén, kulečník, stolní tenis, el.šipky, altán s krbem -grilovaní, dětské hřiště s houpačkami a skluzavkou,trampolína,pískoviště, wifi zdarma.

Apartmán 529

V blízkosti: cyklostezka (10 m), tenis(500m), koupaní v řece Bečva (10m), přehrada Horní Bečva 2Km (půjčovna lodiček),
značené turistické stezky (500m), 
Valašské muzeum v přírodě (8Km), krytý bazén v Rožnově pod R., lanové centrum, turistický areál Pustevny, socha Radhošť (8Km).

 

Apartmán 529

Aparmán se nachází v prostředí Prostřední Bečvy - v chráněné krajinné oblasti romantického podhůří Beskyd.

Prostředí je vhodné k odpočinku - relaxaci, letním a zimním sportům.

Apartmán nabízí 5 lůžek.

Apartmán má chodbičku s věšáky a botníkem,koupelnu, wc, dvě samostatné ložnice s nočními stolky, lampičky, šatní skříně.Obývací pokoj s balkónem, sedací soupravou, TV + SAT. Kuchyň je plně vybavená- mikrovlnkou,lednicí,varnou konví a sporákem. Podkrovní apartmán má chodbu, ložnici, kuchyň a jídelnu, obývací pokoj s balkónem, WC a koupelnu.

Apartmán 529Obývací pokojpokoj na chatě

 
 

Apartmán 624

Apartmán se nachází v prostředí Prostřední Bečvy - v chráněné krajinné oblasti romantického podhůří Beskyd. Prostředí je vhodné k odpočinku a k zimním sportům.

Podkrovní apartmán nabízí 5 lůžek. 

K dispozici je plně vybavená kuchyň, spojena s jídelnou. Koupelna se sprchovacím koutem a wc.Dále ložnice dvojlůžko + jednolůžko a obývací pokoj s  balkónem a dalšími dvěma lůžky.

Na zahradě altán s krbem, houpačky, pískoviště,trampolína,bazén a také společenská místnost s kulečníkem a el.šipkami.

Možnost masáží, sauny a venkovní vířivé vany.

pokoj 1pokoj 2pokoj 3

 

Chata 623

Chatka stojí na zahradě rodinného domu v klidné části obce Prostřední Bečva. Dům svým vybavením je ideálním místem pro strávení aktivní rodinné dovolené. Celá oblast CHKO Moravskoslezské Beskydy a blízká střediska Pustevny, Hutisko Solanec jsou zárukou bohatého programu pro celou dovolenou během celého roku.

Chata nabízí 4 lůžka.

Chatka má dvě podlaží. V přízemí je chodbička s věšáky ,botníkem, koupelna (WC, sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo), kompletně vybavená obytná kuchyně s jídelnou a krbem.Do podkroví vedou nekryté schody. V podkroví je ložnice 2lůžka, šatní skříně, skříňky a průchozí ložnice  se schodištěm 2ůžka, skříňky, SAT TV. U chaty je venkovní veranda s posezením.  Pro všechny ubytované slouží prostory v suterénu domu - společenská místnost (sedací souprava, BTV, video+kazety, el. šipky, billiard), saunu s ochlazovací kádí. Hostům je k dispozici i zahrada - altán s posezením a krbem, dětské pískoviště, dětská skluzavka, 2 houpačky, stolní tenis,trampolína, venkovní bazén, celoročně využitelná vířivka (vše společné i pro sousední apartmány). K dispozici je i Wi-fi připojení zdarma.

apartmán interiérapartmán na valašskupinpongový stůl

 

 
Galerie
Ceník

Ceník ubytování

Objekt Kapacita Cena za os. a noc
Apartmán 529 5 osob 220 Kč
Apartmán 624 5 osob 200 Kč *
Chata 4 osoby 225 Kč *

Velké Karlovice

Kapacita obou objektů je 2x11 lůžek. Pronajmout si lze pouze celý objekt, ale pro lepší orientaci je v ceníku kromě celkové ceny pronájmu uvedena i odpovídající cena za osobu a lůžko (za předpokladu plného obsazení lůžek, tj. 11 osob)

Typ pobytu Noci Cena za objekt Cena za os. a noc
víkend PÁ - NE 2 6000 Kč 272 Kč
prodloužený víkend 3 8000 Kč 242 Kč
AKCE NE - ČT (4 dny za cenu 3) 4 8000 Kč 181 Kč
Sezona 7 21 000 Kč 272 Kč

Sezona: od 9.6.2012 - 15.9.2012 a 8.12.2012 - 16.3.2013

*) K ceně pobytu bude připočtena spotřeba elektřiny

**) Při ubytování pouze 2 osob cena 600 Kč na osobu a noc

V ceně pobytu je zahrnuto

  • rekreační poplatek z lůžka 20 Kč
  • lůžkoviny

V ceně pobytu není zahrnuto

  • spotřeba el.energie (podle skutečného stavu odběru)
  • poplatek za domácí zvíře 100 Kč / noc
  • vířivá vana
  • rezervace a platba za pobyt 

Pobyt je nutno rezervovat dopředu. Rezervaci můžete provést pomocí webového formuláře. Rezervace se stává závaznou po zaplacení zálohy ve výši 50% z celkové částky na účet. Kauce se doplácí první den pobytu. Uhrazením zálohy potvrzuje zákazník, že se seznámil se službami, cenou, platebními a jinými podmínkami, ubytovacím řádem, všeobecnými podmínkami a vzláště stornovacími podmínkami.

 

Kontakt

Mobil: +420 607 720 509, +420 720 656 600

Adresa: Provozovatel, Na Marečkově 352, 75605, Karolinka

www: www.sruby-razula.cz

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Možnosti v okolí

Letní rekreace

Rožnovsko je kraj s nejstarším a největším muzeem lidové architektury u nás, kraj pod Radhoštěm, kraj folklóru, celoroční turistiky, kvalitních služeb a pohostinných lidí.S Rožnovskem je spojována zejména lidová architektura, a to nejen ta soustředěna v rožnovském skanzenu, ale nacházejí se tady rovněž významné církevní památky, jako je kaple na Radhošti nebo poutní chrám v Zašové, a další zajímavosti, jako je areál Pusteven nebo socha Radegasta. Kulturní krajina Rožnovska, jehož osu tvoří Rožnovská Bečva, je výsledkem staletého působení člověka na přírodu. Oblast je součástí CHKO Beskydy a k nejcennějším rezervacím patří Kněhyně. Oblíbeným cílem turistů je Radhošť s rozhlednou Cyrilka. Na Rožnovsku je velmi silná folklórní tradice. Jen ve Valašském muzeu v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm se každoročně koná na šest desítek folklórních akcí. Rožnovsko je oblastí s bohatou nabídkou rekreačních možností, včetně sportovního vyžití a kvalitních doprovodných služeb. Prožít se tu dá příjemná dovolená i víkend. Zimní dovolená na Rožnovsku nemusí být jen lyže nebo brusle, ale také kuželky, bowling, vířivka nebo masáž.

Turistické trasy a cyklotrasy

Cyklostezka Bečva

Od pramenů Rožnovské a Vsetínské Bečvy až po soutok s Moravou máte na 160 km možnost poznávat pamětihodnosti, přírodní krásy, lidové tradice i místní speciality Valašska, Moravské brány a Hané.

Rožnov pod Radhoštěm

Bývalé lázeňské městečko proslavené Valašským muzeem v přírodě láká návštěvníky svou polohou v podhůří Beskyd a poklidným stylem života. Rožnov není jen o Valašském muzeu, ale najdete zde také krásné náměstí, kde můžete v pekárně ochutnat typický valašský frgál a odpočinout si na lavičce pod jehličnany a sochou T. G. Masaryka. Rožnovský pivovar zase nabízí speciální kvasnicová piva, v parku je k vidění krásný dřevěný altán a ve Společenském domě se nachází malebný dřevěný interiér útulné patrové restaurace.

Valašské muzeum v přírodě

První skanzen v Československu (otevřen roku 1925) představuje návštěvníkům typickou valašskou architekturu i styl života starých Valachů. V muzeu se každoročně konají jarmarky, celodenní ukázky tradičních řemesel, masopustní a velikonoční obyčeje, ukázky praní prádla, hrnčířské nebo kovářské dny, setkání řezbářů, vánoční koledy a další slavnosti.Valašské muzeum v přírodě založené bratry Jaroňkovými v roce 1925 je opravdovým turistickým lákadlem pro všechny věkové kategorie návštěvníků. Můžete obdivovat lidovou architekturu, dovednost valašského obyvatelstva, pekařské výrobky, řemeslo, valašské lidové tance v krojích, domácí zvířata při chalupách a malebnou krajinu. Procházka Valašskou dědinou (část muzea) je poutavá v každé roční době, podzim ovšem přidává celé expozici na barevnosti a pohodě. V podzimním období není špička sezóny, proto si přijdou na své zejména ti návštěvníci, kteří mají radi větší soukromí a klid.Technicky zaměřené návštěvníky i děti určitě zaujme svou velikostí obrovský větrný mlýn.

Pustevny a Radhošť

Pověstmi opředená hora Radhošť vypínající se nad Rožnovem do výšky 1129 metrů se proslavila především sochou boha Radegasta od Albína Poláška a kaplí Cyrila a Metoděje. Pustevny, z nichž vede hřebenová stezka na Radhošť, jsou známé díky typickým stavbám architekta Dušana Jurkoviče Maměnka a Libušín.Od horní stanice lanové dráhy a historických secesních staveb se vydáte po modré turistické značce směrem k vrcholu Radhošť. Ve vzdálenosti 0,5 km od Libušína a Maměnky se nachází rozhledna Cyrilka, ze které je nádherný výhled na okolní vrcholy a při jasné viditelnosti až na Lysou horu (1 324 m n. m.).K monumentální soše pohanského boha hojnosti, úrody a války - Radegasta, je to 0,7 km od rozhledny Cyrilky. Sochu vytesal roku 1930 frenštátský rodák Albín Polášek. Zde si můžete odpočinout, občerstvit se ryzím pivem z hor a pak pokračovat směrem ke kapli Sv. Cyrila a Metoděje, která leží na vrcholu Radhošť (1 129 m n. m.).Vrchol Radhoště je vzdálen od sochy boha Radegasta 2,5 km a nabízí skvostný pohled na dřevěnou kapli Sv. Cyrila a Metoděje se sousoším věrozvěstů, které je rovněž dílem sochaře Albína Poláška z Frenštátu.

Zimní rekreace

Podnebí Beskyd ovlivňuje jejich poloha ve středu  Evropy, kde se střetává kontinentální a oceánské klima. Celá oblast je velmi i bohatá na srážky, např. Lysá hora s průměrnou hodnotou 1532 mm  za rok patří k srážkově nejbohatším místům České  republiky. Beskydy se díky bohatým srážkám řadí k oblastem s nejbohatší sněhovou pokrývkou. Sníh leží na hřebenech 150 až 180 dní v roce, což ocení milovníci zimních sportů.Beskydská magistrála to je projekt Moravskoslezského kraje, EU a dalších partnerů, který si klade za cíl podporovat běžecké lyžování, cykloturistiku a aktivní trávení volného času v Beskydech, a to především propojením a  upravováním  lyžařské běžecké trasy v celých Beskydech  a její  využití mimo zimní sezonu jako cyklotrasy. V Beskydech se nachází 25 lyžařských středisek, ve kterých najdete perfektní podmínky pro letní turistiku a zimní sporty.

Zimní dovolená v Beskydech a Javorníkách uspokojí především lyžaře či vyznavače snowboardu, ale možností je daleko více – bruslení, sáňkování, ale také kuželky, bowling, návštěva wellness centra či jenom sauna nebo masáž. Samozřejmostí je kvalitní ubytování, dobré jídlo a valašská pohostinnost.Zimní dovolená v Beskydech a Javorníkách uspokojí především lyžaře či vyznavače snowboardu, ale možností je daleko více – bruslení, sáňkování, ale také kuželky, bowling, návštěva wellness centra či jenom sauna nebo masáž. Oblíbené běžecké tratě jsou v okolí Velkých Karlovic, Soláně nebo Vsackého Cábu. K těm nejvyhledávanějším patří třeba hřebenová trasa Vsacký Cáb-Soláň-Bumbálka, hřebenová trasa v Javorníkách z Kohútky na Kasárna nebo trasy v okolí Velkých Karlovic. Ve Velkých Karlovicích se ujala nová atrakce – snowtubing – sjíždění svahu v upravené dráze na speciálních člunech. Každoroční zábavou je stavění soch ze sněhu na Pustevnách a pouť na Radhošti.Rožnov pod Radhoštěm má navíc i stadion s umělou ledovou plochou.Půvaby Beskyd si můžete vychutnat i nad místními specialitami, které by vždy měla doprovázet pravá valašská slivovice.

 

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.