Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Horský penzion Chata Ťapka

Kraj: 
Královéhradecký kraj
Okolí: 
Dolní Malá Úpa
Oblast: 
Krkonoše

Informace

Popis

Rekreace pro celou rodinu Malá Úpa

Chata Ťapka je akční moderní penzion pro děti horského typu, ideální pro dovolenou rodin s dětmi od maminek, batolat po děti školou povinné. Jsme penzion pro děti i rodiče. Pro děti nabízíme dětskou herničku, atraktivní animační programy, dětské hřiště, pohádková stezka Malou Úpou. Pro rodiče máme výběr z tuzemských i zahraničních vín, nádherná příroda a klidné okolí, tipy na výlety s dětmi. Nabízíme perfektní dovolenou pro celou rodinu, světlé a prostorné pokoje, rodinná atmosféra - malá ubytovací kapacita. Samozřejmostí je u nás občerstvení, farmářské suroviny s důrazem na kvalitní a čerstvé suroviny, domácí limonády a šťávy bez cukru a bez Eček.

 

Naše služby

  • animační programy pro deti
  • Wi-Fi zdarma
  • přírodní limonády bez Eček a cukru
  • parkovaní max 5 aut u chaty s povolením CHKO zdarma
  • poradenství zdravého životniho stylu a redukce váhy
  • zajištění pedikůry a manikůry
  • prodej výrobků MIXIT, RAW tyčinky
  • VEGAN friendly penzion
  • DOG friendly penzion

O nás a o penzionu

Kdo jsme...

Jsme dva šťastní mladí lidé plní ideálů a snů, kteří se hledali , až se našli. Máme rádi pobyt v přírodě, cestování, sport, zvířata a aktivní činnosti všeho druhu. V našem životě se držíme kréda, že bychom se měli obklopovat jen kvalitními věcmi a optimismem a obojí chceme šířit i mezi naše budoucí klienty.

Jaké je naše poslání?

Rádi bychom vám a vašim dětem u nás nabídli domácké prostředí, kam se rádi budete vracet za odpočinkem či aktivním vyžitím. V naší nabídce nenaleznete produkty, které jsou všude dostupné, ale jen ty nejlepší produkty od českých farmářů. Tyto výrobky máme sami pravidelně na našich talířích a rádi tuto kvalitu dopřejeme i vám.

Naše vize...

Provozovat malý útulný penzion v malebné přírodě Krkonoš, který bude mít spokojenou klientelu by byl krásný cíl. My vám ale chceme dávat víc a proto jsme se rozhodli, že náš penzion bude spojen s farmou, kterou hodláme v budoucnu vybudovat. V průběhu času se můžete těšit na stáda ovcí a koz pasoucích se na okolních pastvinách. Budeme pro vás vyrábět vlastní sýry, mléko a dodávat na váš talíř naše vlastní maso. A to určitě není vše.... Máte se na co těšit.

 

Aktivní podzimní pobyty

iž nyní si u nás můžete rezervovat podzimní pobyty, které se ponesou ve vyloženě aktivním duchu. Chystáme pro tréninkový program pod vedením zkušené a zapálené intstrukorky a rozhodně se při něm nudit nebudete. Naučíme se jak správně formovat postavu, co nejlépe jíst a mnoho dalšího. Program bude přizpůsoben pro všechny zájemkyně, nemusíte se tedy bát, že ho nezvládnete :) Součástí je i zábavný animační program pro vaše ratolesti. Sportem ke zdraví!

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Rezervace/Email