Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Hotel Valnovka

Kraj: 
Středočeský kraj
Okolí: 
Kamenice - Ládví
Oblast: 
Okolí Prahy

Informace

Popis

Hotel a areál Valnovka - ubytování 20 km od Prahy

Náš rodinný hotel se nachází v malebném kraji barona Ringhoffera v obci Ládví. Je vzdálen cca 20 km od Prahy. Místo je tedy vhodné nejen k výletům do Prahy, ale i do nedalekého golfového centra Štiřín, Velkých Popovic (možno zařídit prohlídky Velkopopovického pivovaru pro skupiny). Také můžete navštívit nedaleké Ladovy Hrusice, nebo zámek Konopiště. K službám našeho hotelu patří příjemná restaurace se stavebně odděleným prostorem pro nekuřáky a dětským koutkem. U hotelu je rozlehlá zahrada s grilem a prostorem s prolézačkami pro děti. Našim hostům je k dispozici také tělocvična, dětská herna, po předchozí dohodě lze zajistit i hlídání dětí. Ubytování poskytujeme  ve dvou až čtyřlůžkových nově zrekonstruovaných pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením.

Naše zařízení (hotel + restaurace) je vhodné pro pořádání rodinných oslav, svateb, firemních večírků, podnikových školení, ozdravných pobytů či přátelského posezení u grilu. Na objednání Vám rádi připravíme novomanželské apartmá. Hotel je dále vybaven úschovnou kol a dílnou na drobné opravy.

 

Ubytování hotel Valnovka

Ubytování poskytujeme ve dvou až čtyřlůžkových nově zrekonstruovaných pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 32 lůžek

Turistická ubytovna Valnovka

Ubytování poskytujeme v jedno a doulůžkových nově zrekonstruovaných pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita je 13 lůžek.

Služby v hotelu

Služby uvedené níže jsou v hotelu dostupné po předchozí objednávce.

Tělocvična

Pronájem tělocvičny za 250 Kč/hod. K dispozici je pro Vás 50m2 plochy s vlastním sociálním zařízením (WC a sprcha).

Vybavení

 • Žíněnky
 • Ripstole
 • Míče

 

Manikůra - pedikůra

Manikura

 • Nehtová modeláž
 • Modeláž gelem
 • Gel na přírodní nehty
 • Gel –lak (novinka)

Pedikura

 • Mokrá pedikura + masáž
 • Wellness pedikura (Peeling nohou + masáž + parafínový zábal)
 • Odstranění kuřích ok, zarůstajících nehtů
 • Nehtová modeláž – Francie gelem
 • Gelové nehty na nohou
 • Nová metoda – Gel lak

Objednání po telefonické dohodě.

 

Pronájem konferenčního/tanečního sálu

Možost pronájmu konferenčního sálu s kapacitou 60 osob. Sál je možné využít i jako taneční. Cena pronájmu dohodou.

 

Masáže

V našem hotelu můžete využít bohatou nabídku masérských služeb. Nabízíme Vám širokou škálu masáží od klasické masáže po masáž obličeje lávovými kameny.

 

Restaurace v areálu Valnovka

K službám našeho hotelu patří příjemná restaurace se stavebně odděleným prostorem pro nekuřáky a dětským koutkem. U hotelu je rozlehlá zahrada s grilem a prostorem pro děti s prolézačkami. Stravování v hotelové restauraci lze zajistit předem. Snídaně jsou servírované, či formou bufetu. Obědy, večeře - bohatý výběr hotových, či minutkových jídel.


Relax Centrum Valnovka

Nabízí k využití bazén 12x5 metrů, výřivku se slanou vodou a saunu.

Organizujeme kurzy plavání a cvičení dětí, aquaaerobik, aquafit, kondiční plavání. Dále nabízíme masáže, fyzioterapii, RHB cvičení ve vodě a aquahealing.

Od února 2013 budou kurzy plavání a cvičení probíhat ve spolupráci s klubem Kapička.

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Nejbližší vodní toky - přehrady - jezera - rybníky

 

 


 

Galerie
Ceník
Kontakt
Rezervace/Email
Možnosti v okolí

Co je v okolí

V okolí našeho hotelu je k nalezení řada aktivit jako je turistika, cykloturistika, kulturní zážitky, sportovní vyžití, houbaření, a další.

Nejbližší okolí hotelu

Zámek Štiřín

Zámek Štiřín leží 25 km jihovýchodně od centra Prahy, v romantickém prostředí barokního zámku obklopen několika rybníky. Součástí areálu je zámecký park v anglickém stylu. Rozsáhlý areál nabízí široké spektrum hotelových služeb a možností sportovního a kulturního vyžití, stejně jako relaxace a odpočinku.

 

Zámek Štiřínvečerní posezení na zámku ŠtiřínGolf Zámek Štiřín

 

Zámek Konopiště

Původně hrad ze 13. století založený po vzoru francouzských kastelů, dnes zámek neodmyslitelně spojený se svým posledním šlechtickým majitelem Františkem Ferdinandem d’Este. V rámci prohlídkových okruhů uvidíte reprezentační a hostinské pokoje, sbírku zbraní a loveckých trofejí i soukromé pokoje Františka Ferdinanda. Na zámku je rovněž muzeum sv. Jiří a střelnice. Za návštěvu stojí také nádherná Růžová zahrada a zámecký park.

 

Velké Popovice - pivovar

Pivovar ve Velkých Popovicích byl založen roku 1870 a už roku 1874 zde byla také uvařena první várka piva. V současnosti patří pivovar mezi tři největší pivovary v České Republice a je klíčovou součástí společnosti Plzeňský Prazdroj, a.s. .

Pivovar Popovocepopovický pivovar zevnitř

 

Ladovy Hrusice

Tento malebná vesnice, která leží přibližně 35km od Prahy, je úzce spjata s osobností a dílem jedné z nejvýznamnějších osobností českého výtvarného umění i literatury, s panem Josefem Ladou. Josef Lada se zde narodil a po značnou část života zde také žil.