Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Motorest Penzion u Benziny - Znojmo

Kraj: 
Jihomoravský kraj
Okolí: 
Znojmo
Oblast: 
Podyjí

Informace

Popis

Penzion U Benziny - motorest ve Znojmě

Motorest penzion u benziny se nachází ve Znojmě v blízkosti čerpací stanice ÖMV na hlavní trase Praha-Vídeň, cca 10km od česko rakouských hranic. Motorest penzion Znojmo má kapacitu pro ubytování 30 lůžek s možností 9 přistýlek. Nabízíme pokoje jedno, dvou, tří i čtyřlůžkové, všechny se sprchou, WC, TV a WIFI. Na všech pokojích platí zákaz kouření. Na požádání je možné při delším pobytu možnost vyprání i žehlení prádla. V přízemí penzionu se nachází restaurace pro 50 osob a pivnice pro 40 osob.

 

Popis ubytování

  • Penzion s 11 pokoji o kapacitě 30lůžek s možností 9 přistýlek.
  • Pokoje jsou 1,2,3 i 4 lůžkové. Každý pokoj má své WC, sprchu, TV a WIFI.

 

K dispozici je parkoviště před penzionem a možnost uschovat lyže či kola ve dvou garážích. V případě zájmu zajistíme zapůjčení kol i elektrokol. U větších skupin nebo delším pobytu možnost slevy. Penzion je vhodný jako výchozí místo pro turisty či cykloturisty, kteří mohou během jednoho dne navštívit Národní park Podyjí, Vranovskou přehradu, termální lázně Laa.

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Rezervace/Email
Stravování

Restaurace v penzionu

V přízemí penzionu se nachází restaurace pro 50 osob a pivnice pro 40 osob. Možnost schůzek, večírků, oslav v odděleném prostoru pro cca 20 osob. Snídaně podáváme od 8 hod, možnost menu snídaně 80,- až 100,-Kč nebo výběr z karty.

Nabízíme klasickou českou kuchyni i denní menu. V nabídce máme kvalitní láhvová vína firmy Znovín i sudová vína také od Znovínu.

 

V nabídce nabízíme produkty pivovaru Lobkowicz, který sdružuje sedm regionálních pivovarů v Protivíně,Uherském Brodě, Jihlavě, Hlinsku v Čechách, Klášteře nad Jizerou,Vysokém Chlumci a Černé Hoře. Momentálně čepujeme Páter z Černé Hory, Rychtáře z Hlinska v Čechách a na třetím kohoutu je Cesta pivních znalců, která přináší každých 14 dnů jiné zajímavé pivo vyráběné řemeslnými postupy v některém ze sedmi českých a moravských pivovarů.

 

Restaurace v motorestu Znojmo

 

Možnosti v okolí

Vinobus Znojmo

Vážení přátelé, dovolujeme si vás pozvat na jedinečnou projížďku Vinobusem VOC Znojmo.

Čekají na vás krásy Znojma a jeho okolí, výhled na vinice, procházky Národním parkem Podyjí, degustace vín a spoustu dalšího. Díky Vinobusu budete moci jednoduše zavítat ze samotného centra Znojma do různých sklepů a vinařství na Znojemsku, aniž byste museli řešit, jak se dopravíte tam a zpět. Nosič na kola je samozřejmostí.

Udělejte si výlet po Znojemsku, pokochejte se jeho krásami a ochutnejte zdejší skvostná vína! Autobus s kapacitou 32 míst a přívěsem na dvacet kol, který se třikrát denně vydá na trasu dlouhou necelých sedmdesát kilometrů a cestou patnáctkrát zastaví – to je speciální Vinobus, společný projekt spolku VOC Znojmo.