Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Pension Hubert Raspenava

Kraj: 
Liberecký kraj
Okolí: 
Raspenava
Oblast: 
Jizerské hory

Informace

Popis

Pension Hubert - apartmány Jizerské hory

Nabízíme ubytování v chráněné krajinné oblasti v oblasti Jizerské hory v komfortních apartmánech s celkovou kapacitou 43 osob. Vhodné pro rodiny, semináře, svatby a oslavy. Hosté se zde mohou ubytovat v komfortních dvou-, tří- nebo čtyřlůžkových apartmánech a dle svého zájmu či přání si k pobytu objednat polopenzi nebo pouze ubytování se snídaní…

Jsme potěšeni Vaší návštěvou na našich stránkách a věříme, že se brzy setkáme osobně a prožijete u nás nezapomenutelné zážitky plné pohody a relaxace, které Vám dodají spoustou energie do dalších dní. Sport, turistika nebo jen tak oddych u vody na Vás čeká v blízkosti našeho penzionu společně s příjemným ubytováním a dobrým jídlem. Božský klid a nádherná příroda Jizerských hor, Vás pohltí svou krásou při projížďkách na kolech či procházkách.

 

Zaručujeme

 • pohodu a klid
 • nevšední zážitky
 • odreagování a nebývalou duševní i fyzickou relaxaci
 • pohled na čarokrásnou přírodu
 • ochotný a obětavý personál se snahou vyhovět všem Vašim přáním a požadavkům

 

Nabízíme

 • rodinám s dětmi zábavu – hřiště na míčové hry, možnost půjčení sportovního náčiní – na ping-pong, badmington, fotbal…
 • v letním období možnost koupání v našem soukromém přírodním koupališti
 • saunu
 • a v neposlední řadě romantické večery a posezení u táborového ohně ….

 

Ubytování v penzionu

Penzion Hubert nabízí 17 pokojů (47 lůžek)

Všechny pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením. Pokoje se nachází ve dvou objektech (hlavní budova a 22 m vzdálená vila), které vytvářejí spolu se zahradou uzavřený areál na který navazuje přírodní koupaliště. Kapacita ubytování je:

 • 9 dvoulůžkových pokojů (4 v hlavní budově a 5 ve vile)
 • 2 třílůžkové pokoje (1 v hlavní budově a 1 ve vile)
 • 4 čtyřlůžkové pokoje (3 v hlavní budově a 1 ve vile)
 • 1 třílůžkový apartmán (ve vile)
 • 1 čtyřlůžkový apartmán (v hlavní budově)

Ve vile je k dispozici společenská místnost s plně vybavenou kuchyňkou (sporák, trouba, mikrovlnná trouba, velká lednice s mrazákem, rychlovarná konvice). 

 

Svatby, oslavy

Pořádání svatebních hostin, promočních oslav, soukromých párty. Nabízíme možnost svatebních obřadů s oddávajícím přímo u nás v zahradě nebo u našeho nevšedního rybníčku.

 

Firemní akce a školení

Firemní akce pro zábavu a stmelování kolektivu či odborná školení pro profesní růst manažerů či ostatních zaměstnanců společnosti.

 


Zjistit obsazenost  / rezervovat ubytování

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Rezervace/Email
Možnosti v okolí

Okolí penzionu

Zdejší malebná krajina skýtá zejména v letních obdobích možnost bohaté cykloturistiky a pěších túr. V zimním období pak stojí za to využít zdejší dobře upravené běžecké tratě Jizerských hor nebo navštívit 20 km vzdálené nově vybudované zimní středisko v Polsku s prvotřídní 2,5km dlouhou sjezdovkou. Vlek pak v letním období přepravuje cyklisty i náruživé sportovce na kolečkových bruslích. V blízkosti penzionu se nachází sjezdovka s vlekem vhodná – za příznivého počasí – zejména pro rodiče s dětmi.

 • Turistickou atrakcí jsou i nedaleké Lázně Libverda, kostel Navštívení Panny Marie (významné poutní místo) a konečně i rekreační středisko Ještěd s mnoha sjezdovými tratěmi a překrásným výhledem na zdejší panorama.
 • K další možné sportovní aktivitě možno přičíst i 10km vzdálený bowling.
 • Pokud absolvujete jakoukoliv zmiňovanou aktivitu, jistě přivítáte i uvolnění v naší sauně k načerpání dalších sil do nového dne….
 • Dostatečně veliké prostory penzionu jsou též hojně využívány pro konání svatebních hostin a pořádání rozličných vzdělávacích seminářů.

 

Aktivity a výlety – sport a relaxace

Zdejší malebná krajina skýtá zejména v letních obdobích možnost bohaté cykloturistiky a pěších túr. V zimním období pak stojí za to využít zdejší dobře upravené běžecké tratě Jizerských hor nebo navštívit 20 km vzdálené  zimní středisko v Polsku s prvotřídní 2,5km dlouhou sjezdovkou. Vlek pak v letním období přepravuje cyklisty i náruživé sportovce na kolečkových bruslích. V blízkosti penzionu se nachází sjezdovka s vlekem vhodná – za příznivého počasí – zejména pro rodiče s dětmi. K další možné sportovní aktivitě možno přičíst i 10km vzdálený bowling.

Pokud absolvujete jakoukoliv zmiňovanou aktivitu, jistě přivítáte i uvolnění v naší sauně k načerpání dalších sil do nového dne.

Turistickou atrakcí jsou i nedaleké Lázně Libverda, Hejnice – bazilika Navštívení Panny Marie – významné poutní místo a architektonická památka s v barokním stylu a konečně i rekreační středisko Ještěd v cca 25 minut autem vzdáleném Liberci s mnoha sjezdovými tratěmi a překrásným výhledem na zdejší panorama.

 

Letní aktivity

Stačí vyjít před pension, posadit se na kolo nebo jen tak po svých, a vyrazit do krásné přírody, vykoupat se nebo navštívit blízký hrad či zámek. K dispozici je volejbalový kurt,  vlastní rybník vhodný ke koupání. Večer si pak u tábořiště můžete opéct špekáčky , zazpívat s kytarou. Více inspirace zde…

 

Zimní aktivity

10 km jizerská magistrála (300 km běžkařských tratí).

25 km Ski areál Ještěd

Celoroční relaxace

Ať je vedro nebo mráz čeká na Vás sauna nebo ping-pong. Můžete si zajet do nedalekého Liberce kde se dá zajít do multikina, na diskotéku či zábavného centra Babylon, kde na Vás čeká řada zábavných atrakcí včetně aquaparku. Více nápadů co dělat zde…