Pension Signum Laudis - Velké Hamry

Kraj: 
Liberecký kraj
Okolí: 
Velké Hamry
Oblast: 
Jizerské hory

Informace

Popis

Penzion Signum Laudis - celoroční rekreace Jizerské hory

V penzionu Signum Laudis budete jako u nejlepších přátel, kteří Vám půjčí k pobytu svůj báječný byt s komorníkem plus..Nabídka pobytu v jediném penzionu autentické architektury zlaté doby prvorepublikových vil. Penzion vznikl kompletní, citlivou a nákladnou rekonstrukcí nejkrásnější vily Jizerských hor. Vila je umístěna na kraji centrální části města Velké Hamry, odkud je do všech zajímavých a potřebných míst blízko. Penzion má čtyři podlaží s pěti prostornými (50-165m2) apartmány 1+1, 2x2+1, 2x3+1. Celkem 22 lůžek nadstandardního ubytování. Prostředí penzionu Signum Laudis je permanentní noblesní společník pečující o klid duše. Celoročně maximální úleva duše i těla v horké vodě venkovního koupacího sudu. Společně se saunou je koupací sud základem příjemné relaxace. Zajišťujeme také některé služby přímo v penzionu - masáže, kadeřnice, pedikérka.

Po dohodě je možno si vzít s sebou domácí zvíře s vlastní odpovědností za případné škody spojené s jeho pobytem a s venčením mimo areál. Pro až nečekaně rozsáhlý vějíř služeb a možností využití volného času (vše v ceně) si lze udělat dobrý celodenní program v penzionu i při nepřízni počasí.

Penzion SIGNUM LAUDIS získal Zlatý certifikát kvality Libereckého kraje. Vezměte si s sebou prosím domácí obuv, pokud nemáte, rádi Vám poskytneme naše. V interiéru penzionu se nekouří.

Na místě lze dokoupit snídaně za cenu 60 Kč. Dbáme na Vaší bezpečnost. Areál penzionu je oplocený. V budově Vám nehrozí ani plyn, ani nebezpečné zplodiny z jiných energetických zdrojů (pevná paliva). Vše je na elektřinu.

 

Proč Vy a proč k nám?

 • A/ Každý - bude příjemně překvapen velkým prostorem jednotlivých pokojů i celých apartmánů, rozsahem výjimečných služeb v ceně i plnohodnotnou kuchyní v každém apartmánu.
 • B/ Rodiče s dětmi – bezpečný pohyb dětí v oploceném areálu penzionu, nadstandardní množství příležitostí ke hrám a jiným volnočasovým aktivitám.
 • C/ Firemní ubytování – výhodná cena umocněná odečtem DPH, strategická poloha s bezproblémovým celoročním příjezdem, osobnost správce, který umí vždy sehnat potřebnou službu.
 • D/ Dříve narození – ocení architekturu, původní interiéry i nově zpracované prostory  apartmánů. Na požádání přijede přímo do penzionu pedikérka a kadeřnice
 • E/ Sportovci – mají do všech středisek zimních sportů blízko, výhodná je výchozí poloha pro turistiku a cykloturistiku, v místě lze provozovat různé kolektivní i individuální sporty. Po sportovním výkonu je k relaxaci celoročně sauna a koupací sud.
 • F/ Milovníci přírody a památek – celý region je zaslíbený turistice, pamětihodností a přírodních zajímavostí je celá řada a do všech je blízko. V okolí je největší počet rozhleden v ČR.
 • G/ Novomanželé a milenci – krásné romantické interiéry dodají Vašemu vztahu novou dimenzi.
 • H/ SLOUŽÍME HORNÍM DESETI MILIONŮM

 

 

Nabídka služeb penzionu v ceně

V každém apartmánu je k dispozici plnohodnotná kuchyně s ledničkou, čtyřplotýnkovým elektrovařičem, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, remoskou, nádobím pro vaření i konzumaci, stolem s příslušným počtem židlí.

Každý pokoj je osazen televizí a internetovou přípojkou, nočním stolkem s lampičkou u postele. Celý penzion je koncipován pro 22 lůžek, vzhledem k velké ploše pokojů je možno kapacitu bez ztráty pohodlí zvýšit.

 

Vybavení penzionu

 • parkování pod uzamčením na vlastním pozemku v areálu penzionu
 • oplocený pozemek jako ochrana pro všetečné děti
 • lyžárna, úschovna kol
 • na požádání žehlička, pračka, žehlicí prkno, espresovar
 • zajišťujeme také některé služby přímo v penzionu - masáže, kadeřnice, pedikérka
 • do pěti minut chůze je nově k dispozici veřejný bazén 
 • na naší zahradě nad penzionem je pro Vás připraveno koupací jezírko

 

V každém apartmánu: 

 • TV a I-netová přípojka, DVD přehrávač a 300 filmů
 • lůžkoviny, ručníky, osušky, župany, dostatek přikrývek a polštářů
 • dětské židličky, postýlky, přebalovací pult

 

Pro volný čas:

 • báječná sauna s příjemným překvapením, prostorná potírna pro šest pohodlně sedících osob, 2x sprcha, lehátka k odpočinku.
 • celoročně maximální úleva duše i těla v horké vodě venkovního koupacího sudu. Společně se saunou je koupací sud základem příjemné relaxace. K i několikahodinovému pobytu ve vodě doporučuji z vlastní zkušenosti buď čistou vodu nebo z alkoholických nápojů vychlazený sekt Bohemia Brut či příjemně svěží víno Sauvignon s klasickým kopřivovým nádechem. Oba nápoje si můžete koupit i v penzionu u pana správce.
 • v létě oceníte osvěžení i odpočinek spojený s jezírkem ke koupání
 • z laskavých producentů adrenalinu doporučujeme skutečnou 16m dlouhou elektrickou čtyřautodráhu. Možnost zajezdit si s autíčky je příjemnou změnou oproti virtuálním videohrám.
 • v letním období Vám posloužíme venkovní (pod folií) bowlingovou dvoudráhou. Věřím, že mechanické počítání, stavění kuželek a vracení koulí Vás vrátí do doby starých kuželen rady Vacátka.
 • pobyt v zimní sezoně si určitě rádi oživíte jediným (kromě hokeje) kolektivním zimním olympijským sportem – curlingem. Tato hra s originálními kameny pro všechny věkové kategorie od školáků po seniory Vás určitě zaujme. Jsme jediná dráha v regionu, musíme se pouze „modlit“, aby mrzlo.
 • velký kulečník biliár patří ke každému ubytovacímu zařízení, tedy i k našemu.
 • SLACKLINE – pružné pásmo napnuté mezi dvěmy body nad zemí slouží zábavnou formou ke cvičení rovnováhy a využívá jej např. řada excelentních sportovců. U nás si můžete zatrénovat i Vy 
 • pro aktivní odpočinek jsme pro Vás připravili autentický ping-pong (neplést s King-Kong)
 • do Jizerských hor můžete vyrazit na některém z našich pěti kol, které máme pro Vás přichystány
 • na zahradě si dobře popovídáte v zahradním nábytku, i venkovní gril a posezení v původním kamenném altánu má rozhodně svoje kouzlo
 • děti si jistě užijí hru v pískovišti nebo na houpačkách 
 • pro dlouhé chvíle v penzionu máme k dispozici stolní hry, knihovnu, zajímavé dobové předměty a tiskoviny, informační a propagační materiály o okolí
 • jako bonus je pro naše hosty úžasný laskavý správce pan Skoupý, který zařídí úplně vše

Přehled apartmánů

 1. podlaží – apartmán AGNES – provozní dvoulůžková garsoniéra 25 s omezenou možností využití klienty, WC, koupelna, kuchyňská linka, křesla se stolkem, krytina podlah – koberec a dlažba
   
 2. podlaží – nejkrásnější apartmán VIKTORIE 3+1 s původními parketami, štukovými stropy, dřevěným obložením, dobovým nábytkem, každý pokoj (27, 27, 25) je vybaven manželskou postelí, dvěma křesly se stolkem, toaletkou a skříní, kuchyně s jídelnou 25, hala 21, předsíň, lodžie, veranda, 2x WC, 2x koupelna (vana + sprcha), krytina podlah – parkety, koberce, dlažba.

  Přímý vstup na zahradu, samostatný vchod hlavním schodištěm.

 3. podlaží – dva apartmány 2+1

  apartmán RADMILA 2+1 – pokoje se šikminami střechy a trámy střešní konstrukce (15,15), každý s dvěma lůžky, dvěma křesly a stolkem a skříní, kuchyně s jídelnou 24, koupelna, 2x WC, předsíň, krytina podlah – koberce a dlažba

             apartmán LIBĚNA 2+1 – pokoje (27,18), každý s dvěma lůžky, dvěma křesly se stolkem a skříní, kuchyně s jídelnou 18, koupelna, 2x WC, předsíň, krytina podlah – koberce a dlažba

        4. podlaží – apartmán STELLA 3+1 se šikminami střechy, střešními okny a krásnou architekturou prostoru s trámy střešní konstrukce

                              pokoje (35, 23, 11) s lůžky 3+2+1 a se stejným počtem posezení se stolky, kuchyně s jídelnou a halou 39, koupelna, 2x WC, podlahová krytina – koberce a dlažba

 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování a služeb pro rok 2020

Základní ceník pronájmu jednotlivých pokojů. V ceně je zahrnuta mimo jiné týdenní výměna lůžkovin, základní pravidelný úklid a obecní poplatek. V ceně jsou i veškeré služby našeho penzionu. Ceník je aktuální ode dne 16.3.2020

  16.12.-15.3. 16.3.-15.6. 1.10.-15.12.
  16.6.-30.9.    
       
       
RADMILA / LIBĚNA      
čtyřlůžkové apartmány od 390 Kč/osoba/noc od 375 Kč/osoba/noc od 357 Kč/osoba/noc
2 osoby 930 Kč 890 Kč 840 Kč
3 osoby 1 270 Kč 1 220 Kč 1 170 Kč
4 osoby 1 560 Kč 1 500 Kč 1 430 Kč
       
STELLA      
šestilůžkový apartmán od 407 Kč/osoba/noc od 392 Kč/osoba/noc od 373 Kč/osoba/noc
2 osoby 1 060 Kč 1 020 Kč 970 Kč
3 osoby 1 460 Kč 1 400 Kč 1 350 Kč
4 osoby 1 800 Kč 1 730 Kč 1 660 Kč
6 osob 2 440 Kč 2 350 Kč 2 240 Kč
       
VIKTORIE      
šestilůžkový apartmán od 482Kč/osoba/noc od 463 Kč/osoba/noc od 442 Kč/osoba/noc
2 osoby 1 270 Kč 1 220 Kč 1 170 Kč
3 osoby 1 780 Kč 1 700 Kč 1 630 Kč
4 osoby 2 200 Kč 2 120 Kč 2 010 Kč
6 osob 2 890 Kč 2 780 Kč 2 650 Kč

 

Kontakt

Mobil: +420 603 812 708

Adresa: Velké Hamry 429, 468 45

www: www.signumlaudis.cz

 

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Možnosti v okolí

Zajímavosti v okolí

Vzdálenosti:
-          obchody a restaurace v místě cca 400 m po rovině
-          tělocvična k pronájmu v místě cca 400 m po rovině
-          školící učebna – sál v místě (objekt MÚ) cca 400 m po rovině
-          autobus v místě cca 400 m po rovině
-          železnice v místě cca 200 m po rovině
-          tenisové kurty a fotbalové hřiště cca 1 km (Plavy) po rovině
-          centrum Tanvald 2 km po silnici, cestě nebo 6 minut ČSD
-          sjezdovka Plavy 2 km
-          sjezdovky Tanvaldský Špičák 8 km
-          sjezdovky Harrachov 18 km
-          další sjezdovky do 10 km
-          vodácké a sportovní centrum Malá Skála 20 km
-          koně Kořenov 10 km
-          Jablonec nad Nisou – přehrada s možností koupání 12 km
-          golfové hřiště 2 km
 
Doporučujeme:
 

Celý region je zaslíbený turistice, pamětihodností a přírodních zajímavostí je celá řada – konkrétní informace získáte přímo v penzionu.