Penzion Chata Centrum

Kraj: 
Liberecký kraj
Okoli: 
Bedřichov
Oblast: 
Jizerské hory

Informace

Popis

Penzion Centrum Bedřichov - dovolená v Jizerských horách pro školy v přírodě, skupiny i rodiny s dětmi

Penzion a jeho pozemek v centru obce Bedřichov má potenciál ubytovat rodiny s dětmi, ale i velké skupiny. Velká část naší klientely jsou školy v přírodě, akce dětských organizací. Často se u nás pořádají letní i zimní soustředění sportovců, campy, lyžařské kurzy. Umíme zajistit firemní akce, školení a semináře, teambuilding, eventy nebo rodinné oslavy a třídní srazy. Krásné Jizerské hory nabízí vhodné podmínky lyžařům, cyklistům i pěším. Bedřichov je vstupní branou pro další sportovní a relaxační aktivity a je ideálním místem pro trávení aktivní letní i zimní dovolené. Kapacita penzionu je 110 lůžek. Ski areál Bedřichov se nachází cca 1 km od od penzionu. Nabízí 6 lyžařských vleků a večerní lyžování na Malinovce.

Jizerská magistrála patří k nejnavštěvovanějším areálům pro běh na lyžích v České republice.
V současné době je délka Jizerská magistrály 180 km.  Běžkařské trasy nabízí širokou paletu náročnosti a značené tratě vedou nejen kolem zimních kiosků, kde lze nabrat potřebné síly, ale i kolem turisticky atraktivních míst.

Ski Areál Bedřichov
Areál nabízí 6 lyžařských vleků a večerní lyžování na Malinovce. Jedná se široké tratě střední a nízké obtížností.  Tím jsou vhodné pro výuku lyžování skupin, ale i rodin. V centru areálu je umístěn dětský vlek s odděleným prostorem pro výuku.

 

Ubytování v penzionu

Nabízíme Vám

 • Kapacita 110 lůžek…
 • Ubytování ve 2 až 6 lůžkových pokojích, sociální zařízení buď na pokoji nebo dvojpokoji, některé pokoje nemají vlastní sociální zařízení
 • Pedagogický dozor ubytován v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a TV – SAT, WIFI
 • Stravování přímo v pensionu 3 x denně – 2 jídelny malá pro 30, velká pro 70 osob
 • Snídaně šunka, sýr, salám, sladké cornflakes a kuličky, oběd, večeře servírované a 2 svačiny
 • Možnost bezlepkové diety nebo diety pro diabetiky
 • Možnost využití jídelen jako učeben
 • Stolní tenis
 • Pro děti můžete uspořádat diskotéku osvětlením ve vstupní hale

Ubytování pro školní skupiny

Vezměte svou třídu a přijeďte k nám, připravili jsme pro Vás zajímavou cenovou nabídku pro školy v přírodě. Penzion Centrum nabízí levné, ale poctivé ubytování, provozované rodinou a s dobrou kuchyní .

Nabízíme vám:
Kapacita 110 lůžek…
Ubytování ve 2 až 6 lůžkových pokojích, sociální zařízení buď na pokoji nebo dvojpokoji, některé pokoje nemají vlastní sociální zařízení
Pedagogický dozor ubytován v apartmánech s vlastním sociálním zařízením a TV – SAT, WIFI

Na každých 10 dětí jeden pedagogický dozor ZDARMA

 • Sportoviště a hřiště v nejbližším okolí
 • Stravování přímo v pensionu 5 x denně – 2 jídelny malá pro 30, velká pro 70 osob
 • Snídaně šunka, sýr, salám, sladké cornflakes a kuličky, oběd, večeře servírované a 2 svačiny
 • Možnost bezlepkové diety nebo diety pro diabetiky
 • Pitný režim po celý den
 • Možnost využití jídelen jako učeben
 • Stolní tenis
 • Ohniště s posezením
 • Pro děti můžete uspořádat diskotéku osvětlením ve vstupní hale
 • Kromě hřiště a louky s trampolínou a prolézačkou můžete vyrazit do okolí za dalšími zážitky

 

Sportovní soustředění, zájmové oddíly

Kromě kopců, hřiště a louky s trampolínou, můžete vyrazit do okolí za dalšími činnostmi.

 

V okolí naleznete

 • Saunu
 • Beach volejbal
 • Venkovní posilovnu
 • Tenisové kurty
 • Lanové centrum
 • Stolní tenis
 • Půjčovnu kol, koloběžek
 • Možnost pronájmu školní  tělocvičny v Janově nad Nisou
 • Krytý bazén v Jablonci nad Nisou a Liberci
 • Zimní stadion Jablonec

 

Rodiny s dětmi - dovolená v Jizerských horách

Milujeme hory a krásnou přírodu, krásné cesty a hřiště pro děti. Bedřichov každý rok investuje do rozvoje hřišť a míst pro radost z pohybu!

Penzion Centrum se nachází v centru obce. V obci je Vám k dispozici pošta, obchod s potravinami a drogerie. V blízkosti penzionu je několik dětských hřišť, instalovaných renomovanými firmami. Děti si mohou zaskákat na naší velké trampolíně.

V blízkém okolí naleznete mnoho přírodních zajímavostí, rozmanitých výletů. V okolí se nachází hluboké lesy protknuté řadou silniček a cyklistických stezek.
V létě se můžete vykoupat v přírodním koupališti. Pro cyklisty jsou připravené trasy různé obtížnosti.
V dosahu je několik měst s bohatým kulturním vyžitím.

 

Galerie
Kontakt

Mobil: +420 739 666 158

Adresa: Bedřichov 211, 468 12 Bedřichov

www: penzion-centrum.cz

 

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Možnosti v okolí

Aktivity v létě

Turistika

Hustá síť značených cest Vás provede množstvím přírodních zajímavostí jako jsou skály, bukové lesy, horské louky, rašeliniště, vodní nádrže, vodopády, historické i moderní rozhledny, pomníčky, vrcholy přesahující hranici 1000m n.m.
Kopcovitá krajina s čistým ovzduším a hlubokými lesy.

 

Sportovní vyžití

Jizerská magistrála na kole
V současné době je délka Jizerské magistrály 180 km. Její velká část vede po upravovaných cestách, které jsou vhodné pro cyklistiku.

Singltrek pod Smrkem
Singltrek představuje nové pojetí cyklistických zážitků. Vznikl jako inspirace bajkovými centry ve Velké Británii a jejich fascinující atmosférou. Singltrek je tvořen sítí stezek a bajkerskou základnou v nástupním místě.
Stezky Singltreku jsou určené pro horská kola. Jsou projektované a budované podle speciální metodiky, která poskytuje maximální zážitek z bajkování a zajišťuje co nejvyšší bezpečnost a šetrný přístup k přírodě.
Bajkerská základna (Singltrek Centrum) nabízí vše, co je k dokonalé vyjížďce potřeba, ale je to také prostor pro setkávání s podobně naladěnými lidmi, sdílení zážitků a přátelství.
 
Přírodní posilovna ve svahu nad stadionem
Malé venkovní fitness ve svahu s výhledem na stadion poskytuje dětem základní

Lanový park
Lanový park v korunách stromů se třemi okruhy nabízí zábavu pro nejmenší  děti i dospělé, umístěný vedle stadionu, 300 metrů od centrálního parkoviště. Lanový park je vybavený jistícím systémem Smart Belay, zamezujícím neúmyslné odpojení od jistícího lana!

Přírodní horské koupaliště Dolina
Přírodní rašelinové koupaliště napuštěné vodou z Jizerek má tmavě zbarvenou vodu z blízkých rašelinišť poskytuje odpočinkový prostor a je v prostředí nástupního místa do Jizerských hor.
Nachází se nedaleko stadionu a centrálního parkoviště v horském prostředí.
Bobová dráha v Janově nad Nisou
Tenisové kurty


Aktivity v zimě

Sjezdovky

Ski areál Bedřichov

Areál nabízí 6 lyžařských vleků a večerní lyžování na Malinovce. Jedná se široké tratě střední a nízké obtížností.  Tím jsou vhodné pro výuku lyžování skupin, ale i rodin. V centru areálu je umístěn dětský vlek s odděleným prostorem pro výuku

 

Ski areál Severák

Ve ski areálu na Severáku naleznete 10 lyžařských vleků a jeden pojezdový koberec. Ve ski areálu Severák si zalyžujete na širokých sjezdovkách nízké a střední obtížnosti. Díky tomu jsou vhodné pro výuku lyžování. Většina hlavních sjezdovek je vybavena systémem na výrobu technického sněhu. Pro zkušenější lyžaře je určena sjezdovka JIH. Nejdelší sjezdovkou ve skiareálu Severák je Přemostění s délkou 645m. Večerní lyžování na 320m dlouhé sjezdovce U Arniky I.

 

Ski areál Tanvaldský Špičák

Ve ski areálu je 5 sjezdových tratí delších než 1 km a ve ski areálu naleznete sjezdovky všech stupňů obtížností - od nejtěžší černé až po lehké modré. 7 km sjezdových tratí je vybaveno systémem technického zasněžování a denně upravovány. Večerní lyžování na 600m dlouhé sjezdovce Špičák 2 Zalomený. Jedná se o nejdelší sjezdovky v Jizerkách!
Pro nejmenší lyžaře a jejich výuku v areálu naleznete pojízdný koberec.

 

Běžkování Jizerské hory

Jizerská magistrála patří k nejnavštěvovanějším areálům pro běh na lyžích v České republice.
V současné době je délka Jizerská magistrály 180 km.  Běžkařské trasy nabízí širokou paletu náročnosti a značené tratě vedou nejen kolem zimních kiosků, kde lze nabrat potřebné síly, ale i kolem turisticky atraktivních míst.

Mapa Jizerské 50 a upravovaných běžkařských tras do vašeho mobilu
Nainstalujte si v aplikaci SmartMaps mapu Jizerské 50 a upravovaných běžkařských stop v Jizerských horách.
Mapa je v měřítku 1:75 000 a je speciálně uzpůsobena pro běžkaře. V mapě jsou vyznačeny trasy - upravované rolbou, skůtrem a neupravované. Mezi všemi rozcestníky jsou vzdálenosti v kilometrech, tzn. můžete si jednoduše spočítat váš výlet.
Záznam proběhnuté trasy se všemi statistikami, jako vzdálenosti, převýšení, rychlosti a a časy. Umí také odeslat vaši pozici v sms, pro případ nouzové situace.