Penzion Dajan Strmilov

Kraj: 
Jihočeský kraj
Okolí: 
Strmilov
Oblast: 
jižní Čechy, Česká Kanada

Informace

Popis

Penzion a občerstvení Dajan Strmilov  - rodinná dovolená jižní Čechy

Nabízím ubytování ve třech samostatných apartmánech celkem pro 17 osob. Každý apartmán má vybavenou kuchyň s posezením. Na zahradě je bazén, zahradní chata pro 20 osob, zahradní hry, dětské hřiště, uzamykatelná garáž pro kola a kočáry a parkování. Objekt je střežen kamerami. Penzion Dajan nabízí ubytování s občerstvením v malém městečku Strmilov v nádherné oblasti Česká Kanada. V celém objektu je k dispozici WiFi. U penzionu je malé rychlé občerstvení kde se dá koupit točené pivo a točené limo,různé pizzy,grilované kuřecí křidélka,bagety,tortilly,hranolky,řízek,utopenci,nakládaný hermelín a jiné jídla,nanuky a zmrzlina,víno,tvrdý alkohol,káva,čaj a různé cukrovinky(občerstvení je v provozu od 1.5.-30.9.nebo dle dohody například na silvestra a má pružnou pracovní  dobu).

 

Popis apartmánů

Apartmán I - ubytování pro 7 osob v 1x čtyřlůžkovém a 1x třílůžkovém pokoji.
Apartmán II - ubytování pro 7 osob v 1x čtyřlůžkovém a 1x třílůžkovém pokoji.
Apartmán III - ubytování pro 3 osoby v jednom třílůžkovém pokoji.

 

Každý apartmán má svůj vlastní vchod. Mezi apartmány jsou dveře, které se můžou uzamknout nebo můžou být apartmány průchozí. Ze dvora je točivé schodiště na terasu ze zábradlím kam se vstupuje do samostatného apartmánu III. pro 3 osoby. Vnitřní prostory objektu jsou nekuřácké. Na soukromé zahradě na vlastní nebezpečí můžete využívat zapuštěný, krytý bazén 7,5m/3,5m v provozu od 1.5.-30.9., posezení u bazénu a grilu, zahradní gril, zahradní uzaviratelnou chatu (pařibouda) s posezením. V chatě je rozveden el. proud s osvětlením a  elektronické šipky. Dále je na zahradě dětský koutek, s houpačkami, lanem na šplhání, skluzavkou, pískovištěm, zahradní domeček, stolní tenis, velká trampolína s ochrannou sítí, stolní fotbal, velké zahradní člověče nezlob se, ruské kuželky, badminton, kuželky a další hry (za děti zodpovídají rodiče). Je zde i uzamykatelná garáž například pro vlastní kola a kočáry.

 

Popis chalupy

Ložnice a pokoje: Apartmán I.+II. má vybavenou kuchyň s posezením a televizí. V apartmánu III. je taktéž vybavena kuchyň ale posezení je v pokoji kde jsou 3 lůžka (jedno dvojlůžko a jedno jednolůžko). Apartmán I. má 4.- lůžkový pokoj a 3.- lůžkový pokoj a Apartmán II. má 4.- lůžkový pokoj a 3.- lůžkový pokoj.

Sociální zařízení: Socilní zařízení je v každém apartmánu oddělené chodbou od pokojů (zvlášt koupelna a wc). V apartmánu I. je sprchový kout, umyvadlo a zrcadlo, v apartmánu II. je sprchový kout, umyvadlo, zrcadlo,automatická pračka a vana a v apartmánu III. je umyvadlo, zrcadlo a vana.

Vytápění: Vytápění plynové a na tuhé palivo. Topí majitel objektu

Doprava, parkování: Doprava je možná vlastní, parkování je u objektu s parkovacímy místy asi pro 8 aut(střeženo kamerovým systémem)nebo autobusem (zastávka je na náměstí 400m). Domácím mazlíkům je u nás vstup zakázán.

 

Kuchyně jsou vybaveny: kuchyňskou linkou s kamny s keramickou deskou, el. troubou, nádobím, mikrovlnná trouba, Lednice s mrazákem, varná konvice, televize a stůl s posezením. V apartmánu II. v kuchyni je navíc myčka nádobí. V apartmánu III. je dvojplotýnkový indukční vařič, nádobí, lednička z mrazáčkem, mikrovlnná trouba, varná konvice.

 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování

Cena za celou noc za celou chalupu:

 • Letní sezona: 5 990,- Kč
 • Mimo sezonu: 5 060,- Kč

 

Silvestr

 • Cena: 43 990,- Kč
 • Cena je za celý objekt na týden ( do 3. nocí 35 000,- kč)

 

Vánoce

 • Apartmán I. a II - 4 590 Kč/noc
 • Apartmán III. - 1 030 Kč/noc
 • Celý objekt až pro 17 osob - 5 060 Kč/noc

 

Provoz chalupy

 • V letní sezoně (přes prázdniny) pronájem jen celého objektu (17 osob, 3 apartmány) od soboty do soboty za 41 930,-kč
 • Mimo letní sezónu je cena za celý objekt (3 apartmány) pro až 17 osob 5060,-kč /noc, nebo apartmán I.a II.do 14.osob 4590,-kč /noc nebo apartmán I.pro 7 osob za 2240,-kč /noc, nebo apartmán II.pro 7 osob za 2350,-kč/ noc, anebo apartmán III.za 1030,-kč/ noc.
 • V letní sezoně se pronájímá objektu jedné skupině.
 • Mimo sezonu je možnost pronajmout každý apartmán zvlášť.
 • Při počtu 1 až 2 osoby je cena (pouze mimo sezónu) 410,-kč /osoba/ noc.
 • Povlečení v ceně
 • Možnost ubytování i jen na víkend (mimo letní prázdniny) - mimo letní sezonu, nabízíme nižší ceny za víkendové pobyty (Již od 2060 kč/víkend)
 • Objekt provozujeme celoročně
 • Nabízíme Silvestrovské i Vánošní pobyty
 • Při nástupu vybíráme vratnou kauci 1100kč za každý apartmán, celkem za celou chalupu 3300,-kč. (na silvestra je kauce dvojnásobná) a poplatky Městskému úřadu 20kč/osobu nad 18 let a noc. Elektr. energie je v ceně 5 KW/24h, 35 KW/týden(mimo apartmán III.,tam se hradí elektrická energie celá 7,-kč/1KW),nad limit je cena 7,- kč/KW. Těšíme se na Vás a přejeme příjemný pobyt.

 

Kontakt

Mobil: +420 734 125 668, +420 734 123 470

Adresa: Kunžatecká 292, 37853 Strmilov

www: dajan.cz

 

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Možnosti v okolí

Tipy na možnosti v okolí

 • Obec Strmilov nabízí prodejny s potravinami
 • Strmilov nabízí tenisové kurty a minigolf
 • Ve Střížovicích 3km je vlakové nádraží úzkokolejky kde přes léto jezdí stará parní lokomotiva s dřevěnýmy vagóny krásnou lesní krajinou České Kanady na trati Jindřichův Hradec – Nová Bystřice (hranice s Rakouskem).
 • V nádherné oblasti v okolí Strmilova je
 • V okolí Strmilova do 30km je spousta hradů, zámků a zřícenin. Nový zoopark 19km od objektu v Horní Pěně. Doporučujeme pro rodiny s dětmi a cyklisty..
 • V okolí Strmilova se nachází spoustu krásných lesů vhodné ke sběru hub a borůvek a mnoho rybníků k rybaření. Strmilov se nachází v takzvané oblasti Česká Kanada. Rybaření je zde ve Strmilově a okolí na více místech například už 30m od objektu kde teče Hamerský potok. Dále 300m od objektu na rybníku zájezdek. Koupání u objektu v bazénu, v autokempu Komorník 2km, v Jidřichovým Hradci v novém aqua parku 20km nebo v Jihlavě velký aqua park 45km. Kolem Strmilova převážně lesem jsou dobře značené cyklostezky. V zimním období je v Mrákotině 12km sjezdovka z vlekem.