Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Eva

Kraj: 
Olomoucký kraj
Okolí: 
Sobotín
Oblast: 
Jeseníky

Informace

Popis

Penzion Eva Sobotín - rekreace v Jeseníkách

Ubytování v soukromí Penzion Eva Sobotín - Objekt je postaven uprostřed malé obce Sobotín nedaleko známých lázní Velké Losiny. Toto lázeňské městečko je známo především pověstnými čarodějnickými procesy v 17. století, které se odehrávaly na zdejším zámku. Dům najdete u silnice č. 11 ze Šumperka na Ostravu asi 10 km od Šumperka. Objekt je od silnice vzdálen 50 m a je chráněn zelenou stěnou. Penzion Eva Sobotín Jeseníky ubytování : Privát je součástí rodinného domu upraveného na malý penzion. Je situován v přízemí domu a má samostatný vchod ze zahrady penzionu. K ubytování jsou zde k dispozici dva kompletně vybavené byty. Malý 1+1 pro 2-3 osoby, velký 2+1 pro 4-7 osob. Vybavení mimo jiné zahrnuje BTV/SAT, rádio, ledničku, WC, koupelnu, zařízenou kuchyň a ostatní doplňky. Kapacita ubytování je 9 lůžek.

 

Popis ubytování a služby

Vstupní chodba (šatní a policová skříň), kuchyňka, samostatné sociální zařízení a obývací pokoj (stůl, židle, rozkl. gauč, rohový krb, skříňka, sekretář, BTV, satelit). K objektu náleží větší travnatá zahrada s ovocnými stromy a okrasnými keři. V zahradě je postaven krásný dřevěný altánek s posezením a krbem (s roštem), kde je možné příjemně strávit teplé letní večery. Parkování u domu maximálně pro 3 vozy, příjezd celoročně bez problémů. Kouření v objektu je zakázáno, pro kuřáky vyhrazeno zastřešené místo vedle apartmánu. V ceně je překvapení!!! Program připraven. Voda je pitná z vlastní studny. Prostor k úschově kol ve sklepě.

 

Stravování v penzionu

  • K dispozici vlastní vybavená kuchyňka - linka, 2pl. PB vařič, lednice, horkovzdušná trouba. Možnost doobjednání snídaně na místě.

 

Galerie
Ceník

Kontakt

Rezervace/Email
Možnosti v okolí

Okolí penzionu Eva v Sobotíně

Program na týdenní pobyt připraven.

Objekt je postaven uprostřed malé obce Sobotín nedaleko známých lázní Velké Losiny. Obec Sobotín je obklopena hlubokými jehličnatými lesy Hrubého Jeseníku a horskými loukami.

  • Koupání v  termálním koupališti ve Velkých Losinách (4km),
  • v přírodním koupališti Na krásném (7km),
  • v krytém bazénu a v letním koupališti v Šumperku.

 

Milovníci lyžování mají k dispozici svahy v těchto místech :

  • Vernířovice
  • Skřítek (5km)
  • Červenohorské sedlo (25km).
  • Běžkování je možné v bezprostředním okolí obce.

 

Pro Vaše výlety jsou zde zajímavá místa, která stojí za to navštívit, například Velké Losiny - lázně, zámek, ruční papírna, turistika a cykloturistika v Jeseníkách, přečerpávací elektrárna Dlouhé Stráně.