Penzion Flóra Janské Lázně

Kraj: 
Královéhradecký kraj
Okolí: 
Janské Lázně
Oblast: 
Krkonoše

Informace

Popis

Ubytování Janské lázně, penzion Krkonoše

Rodinný penzion Flóra se nachází v klidné části lázeňského městečka Janské Lázně v Krkonoších, ca 200 m od významného střediska SkiResort Černá hora - Janské Lázně.  Penzion Flóra umožňuje jako jeden z mála penzionů v Janských Lázních kromě týdenních pobytů i krátkodobé ubytování - jednodenní pobyty, víkendové pobyty, prodloužené víkendy v Janských Lázních. Penzion Flóra je díky své poloze ideálním místem pro aktivní dovolenou v Janských Lázních v každém ročním období. V penzionu Flóra Janské Lázně máme k dispozici dvoulůžkové, třílůžkové či rodinné pokoje pro 4 - 6 osob, se zrekonstruovaným sociálním zařízením (wc, sprchový kout). Na každém pokoji je hostům k dispozici tv / sat. Celková kapacita penzionu Flóra činí 35 lůžek. U penzionu je pro hosty zdarma parkoviště. WiFi pro ubytované zdarma.

 

Penzion Flóra Janské Lázně - ubytování a služby   

 • levné ubytování v Janských Lázních
 • ca 200 m od významného střediska SkiResort Černá hora - Janské Lázně
 • ca 300 m od lázeňské kolonády
 • možnost krátkodobého ubytování - víkendové pobyty v Janských Lázních
 • aktivní dovolená v atraktivním prostředí v Janských Lázních
 • domácí mazlíčci po předchozí domluvě vítáni!
 • zdarma Wi-fi pro ubytované
 • zdarma parkování na parkovišti u penzionu Flora
 • nekuřácké prostředí
 • v letních měsících venkovní posezení
 • mluvíme česky, německy, anglicky
 • v objektu restaurace s barem
 • pro lyžaře možnost úschovy lyží, saní, snowboardů v lyžárně
 • pro cyklisty možnost úschovy kol
 • ložní prádlo, povlečení, ručníky v ceně ubytování
 • závěrečný úklid v ceně ubytování
 • v den příjezdu je ubytování možné po 14.00 hod
 • v den odjezdu žádáme o uvolnění pokojů do 10.00 hod
 • celoroční ubytování
 • v místě jsou dostupné sítě všech mobilních operátorů
 • díky své poloze ideální místo nejen pro rodinnou dovolenou, ale vhodné taktéž pro školní výlety, školy v přírodě, sportovní soustředění, školení, semináře, srazy, narozeninové oslavy aj.

 

 

Galerie
Ceník

CENÍK UBYTOVÁNÍ

 

Ceník - Penzion Flóra, Janské lázně

 

     Termín pobytu                     Osoba / noc 

     03. 01. - 17. 01. 2014     440,- CZK            
     18. 01. - 02. 03. 2014     540,- CZK
     03. 03. - 26. 12. 2014     440,- CZK
     27. 12. - 02. 01. 2015     740,- CZK 

 

Povinné příplatky (platba na místě):

 • Vánoční pobyt 20.12. - 26.12. - příplatek za bufetové snídaně + příplatek za Štědrovečerní večeři 350,- CZK  
 • Silvestrovský pobyt 26.12. - 2.1. - příplatek za polopenzi + příplatek za Silvestrovský večer v restauraci 730,- (wellcome drink, 0,375 l sekt na osobu, bohatý raut po celý večer, hudební produkce.  
 • Zimní pobyty 2.1. - 1.4. - příplatek za bufetové snídaně
   Bufetová snídaně    99,- CZK (děti 69,- CZK)
   Polopenze            199,- CZK (děti 139,- CZK)  
 • V období 1.4. - 21.12. stravování (snídaně) pouze po předchozí domluvě 

 

Děti do 10 let - sleva 30% z ubytování

Děti do 2 let zdarma - bez nároku na služby

 

OSTATNÍ POPLATKY 

           Poplatek                                         Cena / noc

           Domácí  zvíře                                    100,- CZK      
        Rekreační poplatek                               20,- CZK
        Příplatek za večeři                                120,- CZK
        Příplatek za večeři - dítě                         80,- CZK
        Příplatek pobyt pouze 1 noc                 150,- CZK
        Příplatek neobsazené lůžko                  100,- CZK

 

Kontakt

Mobil: +420 774 233 342, +420 775 186 484

Adresa: Černohorská 17, 542 25 Janské Lázně

www: www.florajanskelazne.cz

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Stravování

Stravování v penzionu Flora

V zimní sezóně možné pobyty s bufetovou snídaní nebo polopenzí. V ostatní měsících stravování dle dohody s provozovatelem penzionu. Čerpání stravovacích služeb probíhá v časech určených penzionem, nikoliv nepřetržitě. Celodenní stravování zajistíme po dohodě při ubytování většího počtu osob, při pořádání společenských akcí, podnikových školeních...

 

Možnosti v okolí

Možnosti okolí penzionu Flora

Penzion Flora s celoročním provozem je díky své poloze ideálním místem pro aktivní dovolenou v Janských Lázních v každém ročním období. Do malebného městečka Janské Lázně si můžete přijet za odpočinkem, zdravím či sportem. Milovníky pěší turistiky a cykloturistiky jistě potěší bezpočet značený tras v Janských Lázních a okolí.

V zimě můžete vyrazit do 200m vzdáleného vyhlášeného Skiareálu Černá hora - Janské Lázně, kde najdete sjezdovky různých obtížností s umělým zasněžováním a večerním lyžováním, upravované běžecké tratě v délce 50 km nebo 3,5 km dlouhou sáňkařskou cestu, lyžařské školy a školičky, půjčovny, skiservisy,...

Vyžití v Janských Lázních je opravdu pestré - za zmínku jiště stojí minigolfové hřiště, tenisový kurt, výtvarná dílna, kino, lázeňská kolonáda (taneční večery), club Lesanka (disco, koncerty), lanové centrum, lanový baby park, bungee trampolína, půjčovna kol a terénních koloběžek, čtyřkolky, lukostřelba, tandemparagliding, vyhlídkové jízdy vláčkem ...

Tipy na výlety do okolí - bobová dráha v Peci p.Sněžkou, bobová dráha Mladé Buky, rozhledna na Černé hoře, Zoo se Safari, zámek Kuks, pevnost Josefov či Stachelberg, Sněžka, Adršpašsko-teplické skály, vyjížďky na koních, zámek Ratibořice a Babiččino údolí, jízdy na horských kárách, jízdy na terénních Buggy, turistické, cykloturistické a naučné trasy...


Tipy na výlety

Léto

Lukostřelba Janské Lázně

Pokud se vám vždycky líbily scény z Robina Hooda, ale neměli jste příležitost si střelbu z luku vyzkoušet, přijďtě k nám. Jednou z našich aktivit je i výuka základů lukostřelby, která probíhá pod vedením zkušeného instruktora. Přijďte si vyzkoušet, jestli byste se v Sherwoodu vůbec najedli.

Cena

 Délka  Cena
15 minut 100 Kč
1 hodina 280 Kč

* Cena zahrnuje instruktáž a vybavení.

 

Dětský ranč u Mochomůrky - Janské Lázně

Přírodní dětské hřiště, jízda na ponících, slaměný hrad, houpačky, zvířata, louka, les, pohoda

 

Sportovní vyžití v Janských Lázních

minigolfové hřiště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, multifunkční hala pro tenis, volejbal, nohejbal, fotbal...

 

Terénní koloběžky - Janské Lázně

Vyzkoušejte sjezd na terénních koloběžkách z hřebenů Krkonoš - horská kola už jsou nuda. Terénní koloběžku včetně helmy, rukavic a chráničů Vám půjčíme, vyjede kabinovou lanovkou na Černou horu, a pak už Vás čeká nevídaný sjezd, jak po asfaltových, tak i lesních cestách. Pokud nebudete chtít jet jen z kopce dolů, ale na koloběžce se projet i po rovině, případně do kopce doporučíme Vám různé trasy v okolí Janských Lázní a půjčíme ne speciální těžkou sjezdovou koloběžku, ale koloběžku trekovou.

Délka Cena
1,5 hodiny 200 Kč
3 hodiny 300 Kč
celý den 400 Kč

 

Čtyřkolky - Janské Lázně

V Podkrkonoší je připravena trasa dlouhá cca 60 km, na kterou jen tak nezapomenete. A co Vás čeká? Asfalt, polní cesty, bláto, brody atd. A když někde zapadnete, budete rádi, že máte s sebou partu kamarádů, kteří Vám pomohou. Organizace výletů od jara do podzimu. Řízení čtyřkolky je podmíněno vlastnictvím řidičského oprávnění na osobní automobil, pro neřidiče je tu však možnost svézt se, neboť terénní čtyřkolky jsou dvoumístné.

 

Paintball - Janské lázně

Paintball je hra, ve které může každý prožít nejen radost z výhry, ale i poznat, jak málo stačí k prohře. Hra plná napětí, dobrodružství a vzrušení, ale především je to opravdu báječná zábava! Hraje se v přírodě, na čerstvém vzduchu a v příjemném prostředí. Paintball je jeden z rychle se rozvíjejících adrenalinových sportů, ve kterém je důležitá nejen fyzická kondice a síla, ale také schopnost přemýšlet a rychle se rozhodovat. Paintball lze využít i ve formě paintballové střelnice, kdy se střílí paintballovými zbraněmi na statické terče. Bezpečnost účastníků je zajištěna kvalitním vybavením a dohledem kvalifikovaných instruktorů.

 

   
min. 4 osoby 590 Kč/osoba

Vhodné pro skupiny o min. počtu 4 osob.

V ceně: zapůjčené zbraně, ochranné oblečení, masky, střelivo (100 ks kuliček, možnost dokoupení), instruktáž a instruktor - rozhodčí.

Poznámka: minimální věk je 18 let.

 

Tandem Paragliding - Janské Lázně

Vždycky jste chtěli létat a nevěděli jak začít? Vyzkoušejte let na tandemovém padákovém kluzáku během kterého se můžete obdivovat krásám Krkonoš a Janských Lázní z ptačí perspektivy. Kvalifikovaný tandemový pilot s Vámi odstartuje z vrcholku Černé hory a po vyhlídkovém letu přistane na louce nad Černým dolem.

Let trvá v závislosti na počasí a termice 8 – 20 min. Celková doba na akci jednoho letu v Janských Lázních či jiné obdobné lokalitě (za špatných podmínek na Černé hoře je možné letět ve Špindlerově Mlýně nebo z Kozákova) je cca 1 hodina.

 

Horské káry Petříkovice

Vyzkoušejte jízdu na jedinečných horských kárách. Na kopec vás vytáhnou vlekem a jízda dolů už je jen na vašich schopnostech a umění řídit

 

Relax Park Pec pod Sněžkou

Nachází se v Peci pod Sněžkou, pod vrcholem hory Sněžky. Atrakce pro rodiny s dětmi i aktivní sportovce. Celoroční provoz. Horská bobová dráha (i večerní jízdy), netradiční skluzavky (i pod zemí), trampolíny (nejen pro děti, i pro dospělé do váhy 70kg), lanové centrum „monkey park", jízda na kladce, dětské hřiště


Zima

Zimní aktivity - Běžky, Telemark, Skialpy

Naučte se v naší lyžařské škole základy běžecké, skialpinistické nebo telemarkové techniky a potom se s námi vydejte na výlet za krásami Krkonoš. Pokud se z Vás stane nadšený skialpinista nabízíme i dvoudenní kurz, při kterém si osvojíte skialpinistickou techniku, tajemství bezpečného pohybu na horách a základy nauky o lavinách a to přímo v horském terénu na vrcholcích Krkonoš.

 

Noční sjezd Černé hory po sáňkařské dráze - Janské Lázně

Nemáte program na večer? Lyžařská škola K+K nabízí vzrušující noční jízdu z Černé hory po sáňkařské dráze! Čelové svítilny, saně, dopravu lanovkou a sáňkařského instruktora máte v ceně, zbytek záleží na Vás. Svařák v cíli je samozřejmostí.

Cena
300 Kč/ osoba
200 Kč/ dítě bez nároku na vlastní saně

 

SKIRESORT ČERNÁ HORA - JANSKÉ LÁZNĚ

Významné lyžařské středisko, 8-mi místná kabinová lanovka, 11 vleků, sjezdové tratě všech obtížností, 3,5 km dlouhá sáňkařská cesta,  55 km upravovaných běžeckých tratí, večerní lyžování, umělé zasněžování, půjčovna, skibus, součást Skiresortu Černá hora.

 

SKI AREÁL ČERNÝ DŮL

2 sedačkové lanovky, 6 vleků, pojízdný koberec pro nejmenší, široké sjezdovky, Kidpark, běžecké tratě v celkové délky 10 km, parkování zdarma, umělé zasněžování, skibus, půjčovna, součást Skiresortu Černá hora.


Celoroční aktivity

BOBOVÁ DRÁHA BERTA MLADÉ BUKY

Připravena pro Vás je nejdelší bobová dráha v Krkonoších, měřící 1520m ( z toho přes 1km sjezdu) , letní tubing, bungee trampolína, trampolínové pole, půjčovna kol a elektrokol, Bikepark, naučná stezka v délce 10km, dětská čertovská stezka, 17m dlouhá nafukovací housenka Megi, prolézací hrady, houpačky a jiné.

 

BABYSITTING

Chcete si zajít na večeři, zalyžovat nebo na kolo a nevíte co se svými nejmenšími? Využijte naší nabídky hlídání dětí. Je na vás, kde a kdy bude hlídání probíhat. Může být u vás na ubytování, venku, pokud přeje počasí, nebo u nás v dětském koutku.  Na věku dětí nezáleží.

 

MASÁŽE JANSKÉ LÁZNĚ

Masáž zad, masáž šíje, masáž dolních končetin, masáž horních končetin, masáž hrudníku, masáž břicha, celková masáž

 

MASÁŽE, REHABILITACE, RELAXACE SVOBODA NAD ÚPOU

Zveme Vás k návštěvě relaxačně - rehabilitačního studia ve Svobodě nad Úpou. V příjemném a velice útulném prostředí se postaráme o Vaši opětovnou fyzickou a psychickou pohodu. Máme dlouholeté zkušenosti jak s preventivní relaxační péčí, tak s poúrazovou či sportovní rehabilitační činností. Jak se sami můžete přesvědčit, výběr je opravdu veliký.

10% sleva pro děti do 15 let, postižené s průkazem ZTP, pro seniory nad 65 let

 

VÝTVARNÁ DÍLNA BASORKA - JANSKÉ LÁZNĚ

výtvarná dílna je prostor pro děti i dospělé, lidičky šikovné i nešikovné, vhodné od 3 let. Můžete si zde vyrobit trička a tašky, šperky, mozaiková zrcadla, namalovat hrnky, uplácet něco z hlíny, točit na hrnčířském kruhu, odlévat svíčky, smaltovat.

 

LANOVÝ PARK JANSKÉ LÁZNĚ

Nezapomenutelný zážitek. Park s největším počtem překážek v ČR. Velký park je určen osobám nad 140 cm, má 40 překážek ve výšce 4-12 m. Celý okruh trvá cca 2 hod. Můžete zvolit mezi velkým (cca 2 hod) nebo jedním z malých okruhů (cca 1hod). Lanový Baby park - určen dětem od 100 do 140 cm výšky.