Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion a hostinec U rybníka

Kraj: 
Královéhradecký kraj
Okoli: 
okres Jičín
Oblast: 
Český ráj

Informace

Popis

Náš hostinec nabízí široký výběr nápojů a pokrmů české kuchyně připravených z kvalitních surovin, které si můžete vychutnat v příjemném prostředí.  Během  letních měsíců je možné využít otevřenou venkovní terasu. V hostinci lze uspořádat společenské i firemní akce a večírky. Pro návštěvníky, kteří mají zájem o pobyt ve Vysokém Veselí, máme připraveno kvalitní ubytování v prostorách našeho hostince nebo v bungalovech.

 

Apartmány

  • Pokoj č. 1 (23m2), max. obsazení 4 osoby, manželská postel, rozkládací pohovka, společná koupelna, WC a kuchyň. TV,  WiFi a bazén.
  • Pokoj č. 2 (23m2), max. obsazení 2 osoby, manželská postel, společná koupelna, WC a kuchyň. TV,  WiFi a bazén. Terasa s posezením.
  • Pokoj č.3 (19m2), max. obsazení 2 osoby, palanda, společná koupelna, WC a kuchyň. TV,  WiFi a Bazén.

 

Hostinec

  • Pokoj č. 1 (45m2), max. obsazení 3 osoby, manželská postel, rozkládací pohovka, vlastní koupelna se sprchovým koutem a s WC, WiFi.
  • Pokoj č. 2 (30m2), max. obsazení 2 osoby, manželská postel, vlastní koupelna se sprchovým koutem a s WC, TV, WiFi.
  • Pokoj č.3 (30m2), max. obsazení 2 osoby, manželská postel, vlastní koupelna se sprchovým koutem a s WC, TV, WiFi.

 

Bungalovy

  • Pro větší skupinky nebo rodiny s dětmi nabízíme možnost ubytování v 6 bungalovech zasazených v uzavřené klidné zahradě. Bezplatné parkování v prostorách areálu samozřejmostí.
  • Bungalovy č. 1-6  (16m2) jsou shodně vybavené palandami, stolkem a dvěmi židlemi, rychlovarnou konvicí,  vlastní koupelnou se sprchovým koutem a s WC, TV, WiFi.

 

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/hostinec_u_rybnika_a_bungalovy_1_800x536_1.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/hostinec_u_rybnika_11_800x600.jpghttp://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/hostinec_u_rybnika_4_800x600.jpg


 

Firemní akce, oslavy, svatby

  • Pro vaše akce nabízíme stylové a variabilní prostory s možností usazení až 40 osob v hlavním sálu, a až 35 osob v salonku hostince.
  • Nabízíme i možnost ubytování  až pro 39 osob.

http://www.kempy-chaty.cz/sites/default/files/hostinec_u_rybnika_3_800x600.jpg

 

Galerie
Ceník

Kontakt
Rezervace/Email
Stravování

Restaurace v areálu

Restaurace je otevřena denně kromě neděle, kdy je zavřeno. Pro naše hosty připravujeme z kvalitních místních surovin a s maximální péčí tradiční jídla z české kuchyně. Podle různých ročních období se jídelní lístek snažíme obohatit vždy něčím novým.

Kromě jídel ze stálého jídelního lístku je možné vybírat i z týdenního menu – toto je každý týden aktualizováno.

Nabízíme sezení až v kapacitě 70 míst uvnitř (hlavní sál 35 + salonek 35).  V letních měsících lze posedět na venkovní předzáhradce.