Penzion Moravská Třebová

Kraj: 
Pardubický kraj
Okolí: 
Východní Čechy
Oblast: 
Moravská Třebová

Informace

Popis

Apartmány Moravská Třebová

Přijměte naše pozvání do příjemných zmodernizovaných prostor našeho apartmánu v Moravské Třebové. Naše mnohaleté zkušenosti, vybavení pokojů a ochotný personál Vám zpříjemní levný pobyt v Moravské Třebové. Budete se u nás cítit jako doma, ať se v Moravské Třebové ubytujete na jednu noc, týden nebo i při dlouhodobém pobytu. Garantujeme Vám nízké a rozumné ceny, čistý apartmán, vlastní kuchyňku a hygienické zařízení, výhled na náměstí v Moravské Třebové, klidný dům a další vybavení a příslušenství vč. individuálních požadavků pro příjemný pobyt.

Náš apartmán v Moravské Třebové najdete na adrese Náměstí T.G.M., Moravská Třebová. Ubytování Moravská Třebová Vám nabízí za nízké ceny nadstandardní kvalitu.

apartmankuchyne

 

Vybavení apartmánu Moravská Třebová

V našem moderním apartmánu v Moravské Třebové na Náměstí T.G.M. nabízíme vybavenou moderní kuchyňskou linku, mikrovlnou trobu, chladničku, základní kuchyňské vybavení, příjemné povlečení a lůžkoviny. Stravování si můžete zajistit v bezprostředním okolí apartmánu v několika stylových restauracích a cukrárnách přímo na náměstí a v jeho okolí.

Celková kapacita apartmánu je v současnosti 28 lůžek. Budete-li mít zájem - předáme Vám informace, rady a doporučení k výletům do okolí Moravské Třebové, možnosti kulturního a společenského vyžití pro dospělé, děti i celé rodiny.

Náš apartmán v Moravské Třebové je vhodný pro obchodní cestující, turisty, rodinné pobyty, prázdninové pobyty nebo jako levné zázemí pro zimní pobyty milovníků zimních sportů, apod.

 

Naše další ubytování v apartmánech Svitavy

 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování Moravská Třebová

 

Cena ubytování: 390 Kč až 460 Kč vč. DPH za osobu a noc
Dlouhodobé ubytování 14 a více dnů nabízíme se slevou 11%!
 

Rezervace ubytování nutná minimálně týden předem.

Ubytování Moravská Třebová - Znáte levnější ubytování, apartmán nebo penzion ve stejné kvalitě vybavení v Moravské Třebové?

 

 

 

Kontakt

Adresa: Náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 132, 571 01 Moravská Třebová

Kontakt: +420 776 485 855, +420 776 509 959 (PO-PI od 10.00 do 18.00)

Pro dotazy / rezervace / poptávky využijte prosím rezervační formulář

 

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.