Penzion a restaurace Na Růžku - Český kras

Kraj: 
Středočeský kraj
Okoli: 
Mořina, Beroun
Oblast: 
Český kras

Informace

Popis

Penzion a hostinec Na Růžku - rekreační ubytování Český kras

Nevíte kde strávit víkend nebo týdenní dovolenou? Nabízíme celoroční příjemné ubytování v našem stylovém penzionu v turisticky zajímavém místě Českého Krasu, kde je možno provozovat letní i zimní turistiku. V místě i blízkém okolí je možnost sportovního a společenského vyžití. Znamenitá stylová kuchyně, kde si návštěvníci mohou vybrat pokrmy z České i mezinárodní kuchyně a krajových specialit s možností plné penze i polopenze. Penzion nabízí ubytování s celkovou kapacitou 14 osob ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení. Restaurace se salónkem slouží pro 65 osob. Nabízíme teplá i studená jídla včetně alkoholických a nealkoholických nápojů. Možnost pořádání oslav, svateb, školení, maturitních večírků a sezónních akcí.

 

Ubytování v penzionu

Nabízíme celoroční příjemné ubytování v našem penzionu, který se nachází v Českém Krasu, kde je možno provozovat letní i zimní turistiku. 

Možnost plné penze i polopenze. Příjezd a odjezd záleží na dohodě. U restaurace nabízíme parkování zdarma a také možnost uskladnění kol, motorek v uzavřeném prostoru. V místě i blízkém okolí je možnost sportovního a společenského vyžití.

Zvířátka neubytováváme.

Penzion nabízí ubytování s celkovou kapacitou 14 osob ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení

 

Firemní večírky & Catering a oslavy

Rádi pro Vás zajistíme rodinné oslavy, svatbu, smuteční hostinu, pracovní večírky, obchodní jednání, školení pracovních kolektivů a další akce dle Vašeho přání.

Máte v plánu uspořádat firemní večírek či soukromou oslavu, party, svatební hostinu či jinou akci a potřebujete dodat veškeré pohoštění? Kvalitní občerstvení patří mezi nejdůležitější části každé oslavy, proto naše restaurace poskytuje veškeré služby týkající se právě cateringu na narozeniny i svatby.

Zajišťujeme catering od plánování přes samotnou realizaci až po úklid. Žádné přání pro nás není překážkou.

Pokud stále tápete a hledáte to správné místo na zorganizování firemního večírku neváhejte a obraťte se na nás. Nabízíme rezervaci celého prostoru restaurace a speciální menu dle vašeho výběru. Kvalitní pivo a jídlo je u nás jistotou.

 

 

Charakter ubytování

  • Penziony
  • Pokoje
  • Ubytování v soukromí
  • Prostor pro pořádání společenských oslav, firemních večírku, akcí...

 

Galerie
Ceník

Ceník ubytování

Jedno lůžko se snídaní 950,- kč, bez snídaně 800 kč. Při dlouhodobém pobytu sleva dle individuální kalkulace dohodou.

 

Kontakt

Mobil: +420 257 720 320, +420 732 365 207

Adresa: Mořina 93, 267 17

www: www.restaurace-naruzku.cz

 

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Stravování

Restaurace Na Růžku

  • V kuchyni si zakládáme na čerstvých surovinách od místních dodavatelů.
  • Restaurace se salónkem slouží pro 65 osob. Nabízíme teplá i studená jídla včetně alkoholických a nealkoholických nápojů.
  • Nabízíme teplá i studená jídla včetně alkoholických a nealkoholických nápojů. Možnost pořádání oslav, svateb, školení, maturitních večírků a sezónních akcí.

 

Rezervace stolu

Jsme Vám plně k dispozici a v rámci naší nabídky si můžete rezervovat prostory celé naší restaurace. V přízemí budovy je restaurace s kapacitou 40 míst, salonek s 25 místy u stolu a v letních měsících je otevřená zahradní restaurace.

 

Možnosti v okolí

Možnosti v okolí penzionu a restaurace

Náš penzion se nachází v obci Mořina, kde podle pověsti byli údajně „umoření“dělníci, kteří znali tajemství únikových podzemních chodeb z hradu.

Z okolí vybíráme hrad Karlštejn (3km) opředený mnoha pověstmi nebo malebné Bubovické vodopády (5km), které tvoří mohutné vápencové schody, porostlé mechem a řasami.

Za zmínku stojí Koněpruské jeskyně (8km), jejichž historie sahá víc než 400 milionů let zpátky. Neměli bychom zapomenout na vápencové lomy Velká a Malá Amerika (1,5km) a Lom Mexiko. Mezi další nejznámější hrady můžeme zařadit hrad Křivoklát, Žebrák a Točník.

V místě a blízkém okolí jsou, jak turistické trasy pro pěší, tak stezky pro cykloturistiku. Velmi pěkná je trasa kolem řeky Berounky (Karlštejn-Srbsko-Beroun). Dále je možnost jízd na koních, tenis. Pro milovníky golfu je tu golfové hřiště na Karlštejně a Vysokém Újezdu – Albatros. V blízkosti se nachází sportovní letiště Bubovice (5km).

To je jen krátký výčet toho co je tu k vidění. Přijeďte se sami podívat a objevovat krásy okolí.