Penzion U Kapličky Znojmo

Kraj: 
Jihomoravský kraj
Okolí: 
Nový Šaldorf, Znojmo
Oblast: 
jižní Morava

Informace

Popis

Rodinný Penzion U Kapličky Znojmo - levné ubytování Nový Šaldorf

Nabízíme levné rodinné ubytování v soukromí v klidném prostředí na jižní Moravě ve vinařské obci Nový Šaldorf na jižním okraji města Znojma. Vaše pohodlí a soukromí Vám zajistí uzavřený dvůr uvnitř objektu. Na velké zahradě se nachází stylové zahradní posezení s grilem. Pro děti je k dispozici venkovní hřiště s pískovištěm a vnitřní společenská místnost s dětským koutkem. Ubytování je vhodné pro cyklisty, rodiny s dětmi, různé skupiny, firmy i dělníky. Kapacita penzion je 24 lůžek.

Pořádáme oslavy, večírky a další. Součástí pokojů je sociální zařízení se sprchovým koutem, televizor a jiné. V penzionu je k dispozici vybavená kuchyně a zahradní posezení.

 

Ubytování v penzionu

V každém pokoji je vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, televizor a lednička.
Součástí penzionu jsou dvě plně vybavené kuchyňky. Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi. Uvnitř penzionu je společenská místnost, ve které je dětský koutek s množstvím různých hraček. Venku je krásné dětské hřiště a pískoviště.

V celém objektu WIFI zdarma.

V objektu se nachází stylové zahradní posezení vhodné ke stravování či pikniku nebo grilování - prohlédněte si naši fotogalerii. Pro motoristy nabízíme možnost využívání uzavřeného parkoviště v areálu penzionu. Cyklistům je k dispozici dobře uzamykatelná úschovna kol umístěná taktéž v areálu penzionu.

 

Společenské akce

 •     rodinné oslavy
 •     semináře, školení
 •     firemní večírky

 

Stravování

V nejbližším okolí (cca do 100 m) jsou k dispozici dvě restaurace otevřené celoročně. Nepřeberné množství restaurací pak najdete ve městě Znojmě. Zastávka znojemské MHD 30 m od penzionu. Ve společné kuchyni máte možnost uvařit si (výhodné pro rodiny s dětmi či větší skupiny - supermarket cca 1 km).

 


Vinařství rodiny Vojtkovy

Vinařství se zaměřuje na menší šarže vysoce kvalitních odrůdových vín. Celou škálu vynikajících vzorků je možno v klidu ochutnat při posezení u nás ve vinném sklepě v Novém Šaldorfu. Výroba a prodej jakostního i přívlastkového vína.

 

Posezení ve vinné sklepě

 • Celou škálu vynikajících vzorků se jménem Gutta Fortunae je možno v klidu ochutnat při posezení ve vinném sklepě v Novém Šaldorfu, Znojmo. V nově rekonstruované a útulné lisovně jsou pořádány ochutnávky vín spojené s odborným výkladem.
 • Vlastní sklep je vytesán jako několik dalších v okolí do pískovcové skály, což mu dodává specifický ráz s nádechem gotické architektury.

 

Galerie
Ceník

Storno podmínky

Předběžná telefonická rezervace - platí 3 dny, bez potvrzení emailem nebo faxem se automaticky ruší!

Pevná rezervace – nelze bezplatně zrušit, nutno emailem nebo faxem potvrdit, záloha dle délky pobytu.

Storno poplatky se účtují z celkové ceny:

 •     Do 21 dní (včetně), před nástupem k pobytu 200 Kč
 •     (manipulační poplatek)
 •     Od 21. - 15. dne před zahájením pobytu
 •     - 50% hodnoty platby za objednávku
 •     Od 15. - 7. dne před zahájením pobytu
 •     - 80% hodnoty platby za objednávku
 •     Od 6. - 1. dne před zahájením pobytu
 •     - 100% hodnoty platby za objednávku

V případě vlastní neúčasti si může objednatel určit za sebe náhradu po dohodě s ubytovatelem. Storno poplatky se v tomto případě neplatí.

 

Kontakt

Mobil: +420 737 260 913, +420 733 383 966

Adresa: Nový Šaldorf 52, 671 81 Znojmo

www: www.penzion-ukaplicky-znojmo.cz

 

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Možnosti v okolí

Nejblišší okolí penzionu

Za zhlédnutí jistě stojí samotné město Znojmo s jeho historickým jádrem - unikátní rozsáhlé tříúrovňové podzemí vytesané v žulové skále, radniční věž za dobrého počasí s výhledem až na Alpy, raně románská rotunda sv. Kateřiny na znojemském hradě pocházející z 11. století a množství dalších historických památek. Znojmo se dá také shlédnout při zajímavě koncipované projížďce turistickým vláčkem.

 

Rodinná dovolená s dětmi

Ideální rodinná dovolená s dětmi - v létě není nouze o možnosti osvěžení. Moderní vodní park Louka s atrakcemi (z roku 2005) se nachází jen 1 km daleko, koupaliště s tobogánem a celkem ostrou skluzavkou v obci Únanov 7 km daleko je poněkud klidnější místo, na Vranovskou přehradu je to 20 km - nově zprovozněny vyhlídkové plavby!, nádherný vranovský zámek a konečně menší Výrovická přehrada se nachází asi 12 km daleko.