Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion a ubytování Kutna

Kraj: 
Středočeský kraj
Okolí: 
okres Kutná Hora
Oblast: 
Střední Čechy

Informace

Popis

Rádi bychom Vás přívítali v historickém městě Kutná Hora, které se v minulosti proslavilo těžbou stříbra. Město, jež je součástí seznamu UNESCO, Vás uchvátí svým prostředím, a to především díky ojedinělému historickému centru.

Penzion a apartmán Kutna se nachází v okresu města Kutná Hora, v oblasti Střední Čechy. Penzion je vhodný pro turisty, milovníky památek i pro rodiny s dětmi. Penzion je v provozu celoročně. Pokoje jsou vybaveny ručně dělaným nábytkem z dubového masivu, zdravotními matracemi, televizí, minilednicí a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. Apartmán nabízí moderně vybavenou kuchyň s jídelnou a obývací částí. Parkování u penzionu je zajištěno. Prožijte několik příjemných dní v našem rodinném penzionu Kutna, který se nachází nedaleko centra Kutné Hory. Díky našemu městu a penzionu Kutna, který nabízí stylové prostředí, na Vás dýchne historie.

Penzion Kutná Hora - kuchyněPenzion Kutná Hora - zahrada

Ubytování v penzionu Kutna

  • 3x dvoulůžkový pokoj s koupelnou (2 osoby)
  • 1x apartmán se dvěma oddělenými ložnicemi, kuchyní, jídelnou a koupelnou (4 osoby)

Pokoje jsou vybaveny ručně dělaným nábytkem z dubového masivu, zdravotními matracemi, televizí, minilednicí a vlastní koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem. Apartmán nabízí moderně vybavenou kuchyň s jídelnou a obývací částí. Parkování u penzionu je zajištěno.

 

Galerie
Ceník

Kontakt
Rezervace/Email
Možnosti v okolí

Okolí Kutné Hory

Nejen Kutná Hora samotná, ale i její okolí, Vám nabídne mnoho zajímavých míst, které stojí za návštěvu. Z památek Vás jistě zaujme například zámek Kačina, kde bylo vybudováno Muzeum českého venkova, expozice nedalekého zámku Žleby nebo zřícenina hradu Sion. Budete překvapeni, jak velké množství tvrzí a venkovských zámků kutnohorsko nabízí.

Jste-li milovníky turistiky či cykloturistiky, můžete využít řadu turistických stezek a cyklistických tras, na kterých poznáte množství překrásných míst, jako je například žehušická obora, kde je již přes 150 let chováno stádo vzácných bílých jelenů.

Okolí penzionu Kutna

V okolí naleznete

  • hrad Žleby
  • zámek Kačina
  • hrad Český Šternberk

Kultura - Kutná Hora

Navštivte historické centrum Kutné Hory, které nabízí okouzlující památky, díky kterým přijíždí do našeho města každoročně lidé z celého světa. Mezi nejvýznamnější z těchto památek patří určitě pozdně gotický Chrám sv. Barbory, arciděkanský Kostel sv. Jakuba, bývalá mincovna Vlašský dvůr, měšťanský Kamenný dům, monumentální Chrám Nanebevzetí pany Marie nebo sedlecká Kostnice. Dále můžete navštívit množství galerií a muzeí jako je například České muzeum stříbra, jehož součástí je možnost prohlídky středověkého dolu Osel.

Pro strávení volného času sportem či jinou zábavou můžete využít například tenisové kurty, fitnesscentra, bowling s pizzerií, moderní aquapark, v jehož blízkosti se nachází také bobová dráha nebo si můžete zahrát squash přímo v centru Kutné Hory. Jestliže již budete unaveni, doporučujeme Vám ochutnat místní pivo Dačický i tradiční staročeskou kuchyni v některé z mnoha hospůdek či restaurací, které Kutná Hora nabízí.