Penzion Vědomice - České Středohoří

Kraj: 
Ústecký kraj
Okolí: 
Vědomice
Oblast: 
Podřipsko, České Středohoří

Informace

Popis

Penzion Vědomice - ubytování Podřipsko

Penzion Vědomice se nachází na Labské cyklostezce v obci Vědomice nedaleko Roudnice nad Labem. Penzion je ideálním místem nejen pro turisty, cyklisty, obchodní klientelu, ale také pro rodiny s dětmi nebo firemní pracovníky, kteří hledají dlouhodobé ubytování. Penzion se nachází u Labe v klidné části obce, naproti penzionu se nachází Bistro U Sumce s velkým dětským hřištěm, venkovní posilovnou, stoly na ping pong, ruskými kuželkami, šachy a hřištěm na nohejbal nebo volejbal. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou, a některé apartmány mají i vlastní kuchyň. Všechny pokoje mají přístup do společných kuchyněk, které se nachází buď přímo v pokoji nebo na chodbách.

 

Ubytování v penzionu

Rodinný Penzion Vědomice se nachází na Labské cyklostezce nedaleko města Roudnice nad Labem a nedaleko památné hory Říp. Penzion nabízí ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením. V Penzionu hosté naleznou 3 společné kuchyňky, které mohou kdykoliv využít. K dispozici jsou také apartmány, které mají vlastní vybavené kuchyňky. Hosté mohou parkovat ve dvoře penzionu, a nebo na parkovišti před penzionem. Naleznete u nás také krásnou, rozlehlou zahradu, kde můžete při krásném počasí posedět a ugrilovat si něco dobrého. Penzion je vhodný nejen pro páry, rodiny s dětmi, ale také pro sportovní kluby nebo pracovníky.

 

Pokoje

Penzion Vědomice nabízí několik druhů pokojů od dvoulůžkových pokojů až po apartmány s vlastní kuchyňkou. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Penzion nabízí celkem 14 pokojů. Wifi připojení je ve všech pokojích a společných prostorách zdarma. Hosté mají přístup do vybavených kuchyněk. Penzion Vědomice nabízí snídaně formou švédských stolů. Recepce je otevřena denně od 15:00 - 20:00, na recepci je možno si zakoupit občerstvení.

  • 4x pokoj STANDARD
  • 2x čtyřlůžkový pokoj
  • 3x pokoj PREMIUM
  • 1x chatka
  • 1x apartmán s 2 oddělenými ložnicemi
  • 1x rodinný apartmán s kuchyňkou
  • 1x apartmán s výhledem
  • 1x půdní apartmán

 

Popis pokojů

Čtyřlůžkový pokoj Standard

Čtyřlůžkový pokoj standard disponuje čtyřmi jednolůžkovými postelemi a vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC, TV a internetovým připojením zdarma. Hosté mohou využít společné vybavené kuchyňky v přízemí penzionu. Dítě do 12 let sleva 20%. Dítě od 0 - 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

 

Třílůžkový pokoj standard

Třílůžkový pokoj standard disponuje třemi jednolůžkovými postelemi a vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC, TV a internetovým připojením zdarma. Hosté mohou využít společné vybavené kuchyňky v přízemí penzionu. Dítě do 12 let sleva 20%. Dítě od 0 - 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

 

Dvoulůžkový pokoj PREMIUM

Dvoulůžkový pokoj PREMIUM disponuje vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem a WC, TV a internetovým připojením zdarma. Pokoje se nachází v 1. patře a je možné přikoupit do pokoje přistýlku. Hosté mohou využít společné vybavené kuchyňky v 1. patře penzionu. Pokoje jsou vybaveny šatní skříní, stolem se židlemi a oddělenými postelemi. Dítě do 12 let sleva 20%. Dítě od 0 - 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

 

Apartmán s výhledem

V apartmánu s výhledem naleznete dvě velké dvoulůžkové postele 180/200. Apartmán je maximálně pro 4 osoby. Apartmán disponuje vlastním sociálním zařízením, kde se WC nachází oddělené od koupelny se sprchovým koutem a vanou. V pokoji nalezenete TV a klimatizaci. Z pokoje je nádherný výhled na Labe a roudnický zámek. Hosté mohou využít společné vybavené kuchyňky v mezipatře penzionu. Dítě do 12 let sleva 20%. Dítě od 0 - 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

 

Pokoj s 2 oddělenými ložnicemi

V apartmánu se nachází dvě oddělené ložnice, společná koupelna se sprchovým koutem a WC a společná vybavená kuchyňka. V oddělených ložnicích najdete 4x jednolůžkové postele, TV, šatní skříň a stůl se židlemi. Pokoj je vhodný pro rodinu s dětmi nebo pro max. 4 osoby. Dítě do 12 let sleva 20%. Dítě od 0 - 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

 

Rodinný apartmán s kuchyňkou

V apartmánu naleznete 2 dvoulůžkové postele 180/200 a jedno jednolůžko. Apartmán disponuje TV, vlastní vybavenou kuchyňkou, jídelním stolem s židlemi, koupelnou se sprchou a WC. Z apartmánu je nádherný výhled na Roudnici nad Labem, Labe a roudnický zámek. Pokoj je prostorný a vhodný pro rodiny s dětmi. Dítě do 12 let sleva 20%. Dítě od 0 - 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

 

Chatka

Vstup do chatky je z naší krásné zahrady. V chatce se nachází dvě ložnice, vybavená kuchyňka a WC se sprchovým koutem. První ložnice se nachází v přízemi a nalezente zde 3 jednolůžkové postele, skříně a noční stolky, v prvním patře se pak nachází ložnice druhá se 2 jednolůžkovými postelemi. V kuchyňce se nachází TV a jídelní stůl. Před chatkou je možné posezení a grilování. Dítě do 12 let sleva 20%. Dítě od 0 - 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

 

Apartmán v podkroví

Apartmán v podkroví je nejvýše položený pokoj a nachází se zde 4 jednolůžkové postele. Apartmán disponuje vlastní koupelnou s vanou a WC, vlastní vybavenou kuchyňkou, stolem se židlemi a TV. Dítě do 12 let sleva 20%. Dítě od 0 - 3 let bez nároku na lůžko zdarma.

 

Galerie
Ceník
Kontakt

Mobil: +420 737 322 010

Adresa: Roudnická 11, Vědomice 413 01

www: www.penzionvedomice.cz

 

Rezervace/Email
REZERVACE
Termín pobytu
Informace

Souhlasím se zasíláním novinek

To prevent automated spam submissions leave this field empty.
Možnosti v okolí

Okolí a tipy na výlety

Bistro U Sumce

Bistro se nachází pouze 50 m naproti Penzionu Vědomice.
Bistro U Sumce je sportovně-rekreační areál v obci Vědomice, nedaleko Roudnice nad Labem. Bistro U Sumce leží na Labské cyklostezce a je certifikovaným zařízením pro Cyklisté vítáni. Bistro U Sumce nabízí osvěžující alkoholické a nealkoholické nápoje, občerstvení. V Bistru U Sumce si můžete zahrát stolní tenis, ruské kuželky nebo šachy, zacvičit na sportovních strojích ve venkovní posilovně, využít hřiště na nohejbal, volejbal či tenis. Děti ocení krásné hřiště ve tvaru lodě a pro nejmenší jsou připraveny hračky, odrážedla, tabule na kreslení, golf, apod. V Bistru U Sumce se pořádají zábavy, dětské dny, koncerty - nejbližší akce můžete sledovat na naších webových stránkách nebo facebookových stránách. Posedět můžete pod pergolou, v Bistru a nebo si rozložit deku na přilehlém trávníčku.

 

Krytý plavecký bazén

Bazén se nachází pouhých 200 m od Penzionu Vědomice.

Bazén je nově zrekonstruovaný a najdete v něm 50 m plavecký bazén, bazén pro děti s tryskami, perličkovou vanu a parní saunu oddělenou pro ženy a muže zvlášť

 

Labská cyklostezka

Labskou cyklostezku naleznete přímo před Penzionem Vědomice. Trasy od Štětí do Roudnice nad Labem, Terezín, Velké Žernoseky, Ústí nad Labem, Děčín nabízí atraktivity vhodné pro trávení volného času pro rodiny s dětmi. Naplánovat si můžete několikadenní výlety za  historickými památkami nebo přírodními krásami okolí. 
 

Hora Říp

Památná hora Říp se od Penzionu Vědomice nachází cca 7 km pěší chůzí. 
Povídá se, že správný Čech a Češka by měli alespoň jednou za život svůj výstup na horu absolvovat a pokochat se okolní krásou. Na Řípu je k dispozici několik vyhlídek na krajiny a okolí - celkem čtyři. Navštívit můžete rotundu sv. Jiří a sv. Vojtěcha nebo turistickou chatu, která zde stojí od roku 1907.
 

Roudnice nad Labem

Necelý 1 km od Penzionu Vědomice se nachází město Roudnice nad Labem, které leží na levém břehu řeky Labe a nabízí hned několik krásných historických památek. Ve městě naleznete barokní zámek, galerii moderního umění, několik kostelů a kaplí, gotický augustiánský klášter, náměstí s kašnou a sochou sv. Vavřince, pozdně gotickou věž Hlásku coby zbytek městských hradeb a rozhlednu, ze které je nádherný výhled na České středohoří.
 

Litoměřice

Litoměřice je město na soutoku Labe a Ohře.  Město je dávným centrem vinařství a má malebné historické centrum, ohraničené z velké části dochovaným gotickým opevněním. Procházku po Litoměřicích můžete zahájit na Mírovém náměstí prohlídkou okolních domů, muzea s historickým sklepením, gotický hrad s interaktivní expozicí českého vinařství a hradební parkány, které jsou z části osázené vinnou révou.
 

Úštěk

Úštěk je nejmenší městskou památkovou rezervací v ČR. Nejhodnotnější částí města je střed s mnoha zachovalými pozdně gotickými měšťanskými domy, prohlášenými památkovou rezervací. V okolí města je veliký rybník Chmelař, který je hojně vyhledáván ke koupání v letních měsících. Ve městě se často konají historické a dobové jarmarky.
 

Mělník

Město Mělník není jen centrem vinařství se zámkem a historickým centrem zčásti obklopeným hradbami. To nejzajímavější se tady skrývá pod zemí, ať už jde o zámecké vinné sklepy, vinařskou expozici v muzeu, městské podzemí s unikátní studnou anebo kostnici pod chrámem sv. Petra a Pavla.

 

Terezín

Za druhé světové války sehrál Terezín smutnou roli - stal se největším koncentračním táborem na území českých zemí. Dnes je toto město velkým památníkem, připomínajícím tragické osudy desetitisíce Židů, kteří prošli zdejším koncentračním táborem.