Zpráva o stavu

Tento formulář je uzavřený.

Penzion Zákoutí - Pec pod Sněžkou

Kraj: 
Královéhradecký kraj
Okolí: 
Trutnov
Oblast: 
Pec pod Sněžkou

Informace

Popis

Ubytování Pec pod Sněžkou - Krkonoše

Penzion Zákoutí je situován v centru lyžařského střediska Pece pod Sněžkou v samém srdci Krkonoš a to pouhých 50 m od spodní stanice vleku Javor. Ubytování je možné v 2, 3 a 4 lůžkových pokojích s vlastním socialním zařízením, televizí a satelitem. Celková kapacita penzionu je 42 lůžek. 

 

K vybavení patří stylová restaurace s krbem a výhledem na Pec pod Sněžkou , sauna, fitness, relaxační vířivá vana a tenisový kurt.

Wifi Penzion Zákoutí - Ubytování Pec pod Sněžkou

Celoročně je k dispozici pro hosty zdarma parkoviště přímo u penzionu. Nově je v prostorách dostupné wifi připojení k síti internet.

 

Pec pod Sněžkou – Krkonoše - možnosti sportovního vyžití

Pec pod Sněžkou je přímo ideálním místem pro ubytování  a dovolenou v Krkonoších. V bezprostředním okolí se v zimě nacházejí lyžařské a běžkařské tratě všech kategorií a v létě bezpočet turistických a cyklistických cest. Svoji polohou je Penzion Zákoutí především v zimní sezóně přímo předurčen k pobytu lyžařům. V bezprostředním sousedství penzionu se nachází ski areál Pec pod Sněžkou, což je jeden z nejlepších a největších ski areálů v Krkonoších. Ideální podmínky zde naleznou i vyznavači snowboardingu včetně U- rampy. 50 m od chaty začíná sjezdová trať Javor s umělým osvětlením. Pro milovníky klasického lyžování je k dispozici mnoho kilometrů upravených běžeckých tratí. Po celodenním lyžování jistě nepohrdnete posezením v naší sauně, popřípadě v relaxační vířivé vaně pro 6 osob.

Proč Krkonoše, proč Pec pod Sněžkou a proč zrovna penzion Zákoutí ?

*       Krkonoše jsou nejkrásnější a největší pohoří v České republice
*       Pec pod Sněžkou je špičkové středisko nabízející nejen spousty sportovního, ale též  kulturního vyžití
*       Penzion Zákoutí se nachází přímo v centru Pece pod Sněžkou, pouze 50m od sjezdovky Javor
*       Ubytování na úrovni, v prostorných a velmi dobře vybavených pokojích
*       Polohou a vybavením je penzion vhodný pro firemní akce typu školení, prezentace, večírky apod.

Sport a relaxace

Zimní sezóna

Svoji polohou je penzion především v zimní sezóně přímo předurčen k pobytům lyžařů všech kategorií. V bezprostředním sousedství penzionu se nachází několik kilometrů upravených sjezdařských tratí. Ideální podmínky zde naleznou i vyznavači snowboardingu včetně U- rampy. 50 m od chaty začíná sjezdová trať Javor s umělým osvětlením. Pro milovníky klasického lyžování je k dispozici mnoho kilometrů upravených běžeckých tratí. Po celodenním lyžování jistě nepohrdnete posezením v naší sauně,popřípadě v relaxační vířivé vaně pro 6 osob.

Letní sezóna

Penzion se nachází ve druhé zóně Krkonošského národního parku v nadmořské výšce 850m. Je ideálním výchozím bodem jak pro dlouhé tůry po hřebenech Krkonoš, tak pro kratší zdravotní procházky. Na své si jistě přijdou milovníci horských kol a cyklistiky. Díky svému vybavení a poloze je penzion vhodný i pro sportovní soustředění. Nabízíme vlastní univerzální kurt s umělým povrchem 36x18m, saunu, fitnes, relaxační vířivou vanu pro 6 osob, mo?nost masážního stolu. V okolí je nepřeberné množství běžeckých terénů. Můžeme zajistit i další sportoviště v nejbliším okolí.

 

 

 

 

 

 

 

Tenisový kurt

Pro hosty našeho penzionu je připraven nově vybudovaný tenisový kurt, který se naléza ihned za penzionem.

 

 

 

 

 

 

 

 

Galerie
Ceník
Kontakt
Rezervace/Email
Možnosti v okolí

Tipy na výlet

Poloha hotelu je ideální jak pro pěší výlety, tak pro vyjížďky autem po okolí. Začít můžete prohlídkou města.

Relax park - Pec pod Sněžkou

Z dostupných lokalit si můžete prohlédnout například Dvůr Králové nad Labem včetně ZOO - Safari, kostela sv. Jana Křtitele (v letních měsících zpřístupněna věž kostela a sklepní kobka - místo nálezu Rukopisu královédvorského) a zbytků středověkého opevnění.

Oblíbenými výletními místy jsou: barokní hospital Kuks s lékárnou a lapidáriem soch M.B. Brauna, přírodní park Betlém s galerií plastik vytesaných do skal, hrad Pecka a Kunětická hora, zámky v Pardubicích, Náchodě, Ratibořicích a Novém Městě nad Metují, Hrádek u Nechanic, přehrada Les Království, Ratibořice - Babiččino údolí, Adršpašsko - teplické skály, Český ráj a mnoho dalších.

les království

 

 

 

 

Za nepříznivého počasí mů6ete navštívit muzeum v našem městě, Vojensko - historické muzeum v Josefově, Galerii výtvarného umění v Náchodě, Muzeum drahých kamenů v Nové Pace, Třebechovické muzeum betlémů, nebo Hradec Králové (aquapark, Obří akvárium, planetárium).

aquaparkyebra

Přidat komentář

To prevent automated spam submissions leave this field empty.